• şimdi lgbti kusura bakmasın, destek filan da beklemesin.

tanıdığım pek çok eşcinsel, zamanında kendisine oy verdi, trans hayat kadınları diyorsunuz ya, onlar dahil. o günkü menfaatlerine göre. ki mitinglerinde bayraklarını da gördük. bilmiyorlar mıydı o zamanlar? eşşek gibi biliyorlardı.

aklı olan, hiç oy vermeyen eşcinsel zaten yurtdışına attı kapağı, onların kafa rahat. burdakileri de çok umursadıklarını sanmıyorum, çünkü "etmeyin eylemeyin" dedikçe dışlandılar kendi camialarından.

bu arada netflix'in dizilerine bakıp aldanmayın, eşcinsellerin geneli öyle eğitimli, beyaz yakalı, entelektüel değil, bizim ülkemizdekilerin hele %80'i hetero olsa çomar diyeceğiniz tipler.

evlerine yaptıkları kaçak balkona verilecek bir ruhsata bakar iş, biz de burda kıçımızı yırttığımızla kalırız.
  • çağrısı karşılık bulmuş açıklamadır.
    (bkz: nc demirdöküm)
  • kendisi putin in birebir kopyasıdır.

azınlıklar konusunda da, lgbti konusunda da, demokrasiye bakış ve yaklaşım konusunda da.

putinin rusyada başkanlık süresiyle ilgili yaptığı değişikliği kendisi de burada deneyecek olması sürpriz olmaz.
  • şu bmw lerinizi bi satsanıza artık. hatta çok sinirlendiyseniz bikaçınız birleşip yakın.
    yok yok vazgeçtim siz yiyorsa sadece linkedin hesaplarınızı kapatın.
    onu da yapamıyorsunuz değil mi?
    yani siz sadece işin laf salatası kısmındasınız.

ama gerçekten akp'ye oy veren lgbti bireylere çok iyi oldu hatta az bile. sizi insan yerine koymayan firmalarda çalışın, sizi dışlayanlara yok görenlere oy verin napıyorsanız yapın ama bunun sonunda gene siz zarar göreceksiniz.

gerçi suç insanların daha rahat ortamda yaşamasını talep edenlerde. niye böyle yapıyorsunuz ki bırakın insanlar birbirini yesin siz kendinize güzel bir alan bulun orada güzel güzel yaşayın diğer insanların ne yaptığından ilginiz olmasın insanların iyilikleri için çalışmayın.
    bu da olmuyor değil mi o zaman yapacak bir şey yok hayat bu şekilde geçecek.
  • dün haberleri izleyemedim
  • secret agent dostumuza göre kendisi iyi ama çevresi kötü biri tarafından yapılan açıklamalardır. aslında sayın cumhurbaşkanımız birileri!! tarafından twitter filan bir yerlerden dolaplar çevirilerek kandırılmakta ve gaza getirilmektedir... ne güzel kafalar
  • otv indirimi aciklayinda kurtulalim.
hesabın var mı? giriş yap