• anasını bacını siktiğimin ışid'i eğer öyle bir esir alma olayı gerçekleştirse hemen resim video falan paylaşırdı herhalde. kesinlikle gerçek olmamasını diliyorum. valla yüreğim mengene arasına alınmış gibi eziliyor böyle durumlarda.

bu ışid'i bitirmek için bombayı suriye'ye değil önce ışid i besleyenlere atacaksın amk.ışid'i fetö'sü derken bu orospu çocukları yüzünden cuma namazına gidesim gelmiyor. buradaki fularlı ataist ekşici piclerin yazdıklarından etkilenmeye başladım orospu çocuğu din tüccarı pezevenk adiler.

edit: yazdiklarimin hepsi hayal urunudurbildirdi; http://www.tsk.tr/basinfaaliyetleri/ba_220

maalesef haber gerçek.... bizim beşiktaşlı bir doktor abimiz vardı, ömür hıncal.. arada forzabesiktas'ta yazardı, kalemini çok severdim. onun bir ifadesi vardı; "dünya kerhanesinin en iri memeli orospusu" diye. işte bu ışid bu çağın en iri memeli orospusu. bu ışid'i palazlandıran, büyüten, destek veren tüm istihbarat örgütleri, devletler vesaire hepsi de o dünya kerhanesinin bir çalışanı, kiminin memesi büyük kiminin götü. bu küfürden oluşan entry'i de adanalılığımıza verin, ben yine de hakaretler için affınıza mahcubum..

edit: başlık başa.
  • gerçek olmamasını umduğumuz olay. video falan gelirse ne yaparız bilmiyorum...
  • askerlerin rakka'ya götürüldüğü iddia ediliyor malum hesaplar tarafından. umarım gerçek değildir. gerçekse bile umarım herkesin ilk aklına gelen şey başlarına gelmez.

normal bir ülkede bir iktidar böyle bir durumun altından kalkamaz. ama normal bir ülkede.

edit: tsk iddiayı doğrulamış. rezalet boyut atlıyor.
  • gerçekse üzücü bir durumdur çünkü adamlarda rehin alma standart dışı. allah göstermesin.
  • cok yakinda hakkinda yayin yasagi cikarilacak haber.
  • herşey bir yana en çok korktuğum şey.

hiç bir kardeşimin vatandaşımın bu duruma düşmesini istemem.

kimse düşmesin ama aynı dili konuştuğum insanların bu canilerin elinde olması mahveder beni.
  • şu anda psikolojim elinde bir türk askerin olan işidlinin video sunu izlemeyi kaldıramaz.allah korusun düşünmek bile istemiyorum.
  • büyük ihtimalle gerçek değildir. ileri uçta zaten öso var nasıl gidip aradan türk askerini esir alıp canlı kaçacak. biraz zor doğru olması bence.

fakat gerçekse artık şurada yazdıklarınızı aynı şevkle savunur musunuz ben onu da merak ediyorum.
    (bkz: türk askeri'nin infaz videosu)
  • normalde isid'in benzer durumlarda ilgili ülkedeki mahkum olan isidlilerin serbest bırakılmasını istiyor, ama burada içeride pek isidli olduğunu sanmıyorum.
    sonuçta kanı kaynayan birkaç heyecanlı genci içeri atacak halimiz yok!
  • "bi kere ışid değil, daeş o daeş! hem ışid olsa kafa keserdi, esir almazdı" rte
hesabın var mı? giriş yap