şükela:  tümü | bugün
  • köprüde zincirleme kaza olduğunu öğrendik epeydir mecidiyeköydeyiz akşama doğru işe gideriz diye düşünüyorum.
    bu şehirde mutlu olmayı çoktan bıraktım sadece hayatta kalmak istiyorum. bir de işe gidip gelebilseydik iyi olacaktı. bok var istanbulda herkes gelmeye devam etsin.

şehrin girişinde tabelada 14 milyon yazıyor ya nüfus. bir gülme geliyor.
    orada yazan sadece anadolu yakası nüfusu mu acaba diye düşünmüyor değil insan.
  • yağmur yağmayadursun bu şehirde. bir yerden bir yere gitmek ölüm oluyor. yine öyle günlerden biri bugün.
  • çok afedersiniz .ikeyim istanbulunuzu da trafiğinizi de dedirten kazadır.

not : ikamet istanbul.
  • metrobüs kullananların pek hissetmediğidir. en azından söğütlüçeşme - zincirlikuyu arası böyle.
  • istanbul trafik yoğunluğu yüzde 75 soruyorum size türkiye bu hale düşmelimiydi.
  • 28 kasım istanbul trafiği değildir. dün saat 07:25 te bindiğim servise saat 09:30 da indim. güzergah avcılar-eyüp yani metrobüsle gidilseydi eğer 45 dk da ayvansaray'a varılıyor. bugünse 8:20 de vardım işe.
  • trafik yoğunluğu %75 olmasına rağmen 3. köprüyü halen kimse kullanmıyor. demek ki mezvu sadece fahiş fiyatı değil, lokasyon olarak da kimsenin işine yaramıyor.
  • öyle bir trafiktir ki , 6,30 da dragos'tan çıkarsın, 9,10 geçe zincirlikuyuya varırsın. nerden baksan eziyettir, nerden baksan işkence.
  • beykent'ten haramidere mediamarkt'a bir buçuk saatte (10 dakikalık yol) gitmeme sebep olan 28 kasım 2016 trafiğinden daha kötü olmamasını ümit ettiğim trafiktir.