şükela:  tümü | bugün
 • sebebini merak ettirendir. normalde çoktan eyyyyy'lerin, havada uçuşması gerekirdi.
 • zarrab davasına kanalize olmaları kaynaklıdır.

  kılıçdaroğlu belgeleri ise tuz biber oldu paniklerine.

  allah sabır versin.

  edit: ooo aktroller gelmiş başlık altına. hoşgeldiniz lan.
 • nasıl bir toplumsal travma yaşatsak da gündem değişse diye düşünüyorlardır belki ..
 • vay anam vay neler dönmüş serhat ya moduna girdikleri için hakim olan sessizliktir. bakalım daha reisin ne incileri dökülecek bir görelim ona göre ayaklanırız sessizliğidir.

  değil tabi ki; şu sıra kim ne dese direkt fetöcü veya "dış odaklar ve terör odaklarıyla işbirlikçi" olarak yaftalanacağı için herşey olacağına varır modundalar. muhtemelen sessizden kendilerini sağlam alma yolunda bazı tedbir çalışmaları yürütüyorlardır.
 • bizzat kendisi "ey" diyene kadar sürmesi beklenen sessizlik.

  partide hic kimse kalmadi (binali, bekir, süleyman ve numan'i saymayin, onlarin kendi secim bölgelerinde bile agirligi yok, akp'de olmasalar bir halt degiller). beyefendi birsey yapmadan kendi inisyatif alacak bir vatandas yok. kalemsörler ve diger gereksizler de -ulan istemedigi birsey deriz hayatimiz kayar- diye susuyordur.

  melih ve rok'un harcanmasi bu konuda bir milat olabilir. buna kadar bu düsük profilliler "lan ne sacmalarsak sacmalayalim, birsey diyelim yeter, korunuyor kollaniyoruz" diyorlardi.

  simdi "dur hele susalim" diyorlar.

  beyefendi yola ciktiginda kendisi ve yol arkadaslari vardi. sonra kendisi, yol arkadaslari ve köpekleri oldular. sonra yol arkadaslarini bir bir ezdi, kendisi ve köpekleri kaldi. simdi köpeklerini eziyor... eh... geriye yalniz kendi kaliyor.
 • fetönün kaset komplosuyla chp genel başkanı olmuş birinin göstermiş olduğu ne olduğu, nerdeden geldiği belli olmayan belgelerden gaza gelenler var. gelmeyin.
 • malum kesimin sessizliğidir o, o "eyyyy"leri o yüzden duyamıyorsunuz. biz onların başlığında geyik olarak "eeeyyyy" diyoruz, yoksa bizim lügatımızda kabadayılık, magandalık yok.

  n'apsın adamlar dün açıklanan belgeleri hazmetmeye çalışıyorlar...
 • otel peçetesine yazılmadığı için montaj denilen belgelere verilemeyen cevabın sessizliğidir
 • bozulmasını heyecanla beklediğim sessizliktir. merak içindeyim gerçekten. dilerim yukarıda da yazıldığı gibi toplumsal bir travma yaratmaz ve yaşatmazlar tekrar.
  gönüllü bedelli askerlik açıklamasından yana. o olmadı, kendilerini daha da rezil edecek açıklamalarda bulunurlar o da olumlu.
 • fırtına(!) öncesi sessizliktir. gün içinde ‘beyefendi’den veya düşük profilli başbakanımızdan gelecek sinyallere göre tüm akp ve troller, kılıçdaroğlu’nu bilmem kaçıncı kez sgk’yı batırmakla suçlayacak, gösterdiği belgelere rağmen, tekrar tekrar ispat isteyeceklerdir.

  buyrun buradan, örnek belgeception;

  kk: işte belgeler sayın vatandaşlarım, ispat dedi ispatlıyorum haydi bakalım.

  rte: eyyyyyy kılıçdar, belge belge diyorsun, hani bu belgenin ispatı?! sen benim vatandaşımın zekasıyla dalga mı geçiyorsun?! kim hazırladı o belgeleri vörd’de, egzel’de kim?? benim toruna versen yapar yahu bu belgeyi bilgisayarda.. sgk’yı batıran adamın sözlerine de, belgelerine de inanmaz bu halkkkk! bu belgeleri ispatlayan belge nerede eyyyy kılıçdar sorarım sana?!