şükela:  tümü | bugün
 • ön edit: eee chp'li yöneticiler; tabanınız da açıklamanızı bekliyor. sözlükte bile homurdanmalar başladı. "belgeleri" bugün açıklayacaksınız kaçarı yok. yarın dahi açıklasanız geçti.

  ilginç bir durum. elinde çok önemli olduğunu iddia ettiğin belgeler var ama sen bunu basınla paylaşmıyorsun. sebep?

  edit: beyler, bu sefer de belgelerin "inceleme tarihi geçmiş"!... arkadaş, siz mi safsınız bizi mi saf sanıyorsunuz? ulan, daha iyi ya işte; verirsin belgeleri basına, basın ıcığını cıcığını araştırır.
 • oldu olacak savcılığa da gitsin. hak hukuk da arasın. şaşırmayın arkadaşlar. demokrasi oyunu oynadığımız bugünlerde tek taraflı samimiyet aramak samimiyetsizliğini göstermiş arkadaş. tıpkı mühürsüz oyları geçerli kılan mahkemelerin adaleti gibi bu belgelerin de hakkından geleceklerdir. beklenti nedir ki?
 • belgelerden çok emin olan chp'nin, belge ve makbuzları şu ana kadar kamuoyu ve savcılıklardan saklaması olayıdır. derhal kamuoyu ve savcılık ile paylaşmalıdır. herkesin bilmeye görmeye hakkı var. ne hikmetse durup durup! abd ile eş zamanlı vurup vurup kaçmak yok öyle. madem yaptın kanıtla.

  edit: cumhurbaşkanı erdoğan'dan açık çağrı ve açıklama da geldi. kılıçdar beyin makbuzları paylaşmasını beklemeye devam ediyoruz. en azından sosyal medya ile basın ile paylaş yahu. (bkz: erdoğan'ın kılıçdaroğlu belgelerine verdiği cevap/#72473783)
 • kürsüde salladığı kağıt parçalarını ne basina ne de savcılığa verecek cesareti olmayanlarin işidir. oh ne ala, sen cik kameralar önünde şov yap, elinde birkac a4 salla, dekont de belge de ama hiçbirini kimseyle paylaşama.

  edit: hadi savcilar yandas, buna ben de inaniyorum, basina ver kardesim. sözcüye ver hurriyet'e ver. yeri göğü inlet. niye saklıyorsun elinde? ne yani bu tutuculuk?
 • evladım gerizekalı mısınız?

  mevzu bahis belgeleri savcılığa verince ne olacak? belgelerdeki finansal hareketlerin hukuken bir yaptırımı yok ki.

  ancak dünyanın her yerinde bu işlemler, hele de devleti yönetenlerin en yakınları tarafından yapılıyorsa etik değildir. utanç kaynağıdır, istifaya vesiledir.

  ha bunlarda utanma, arlanma olmadığı için zaten böyle bir aksiyon beklenmez de, onun yerine eşek gibi anırıyorlar "sahteee bu belgeleeer"..

  e dava açtın işte. iftira davası. hani açtıysan, orda iddia makamına sunulur bu belgeler "bakın iftira değil, aha da belgesi" diye.

  nedir bu acelen kuzum? madem belgeler sahte, neyin merakında, telaşındasın?
 • belge görmek isteyen twitter dan chp li milletvekillerinin profillerine girebilir. maksat entry olsun diye yazıp asalak dolaşmayın. internette herşey var açın araştırın.
 • basına verilmesi gereken belgeler.

  belgelerin gerçekliğine inanan birisi olarak hala neden basınla paylaşılmadığını anlamış değilim. savcılığa verilmesinin hiçbir hükmü olmadığını buradaki akp'li tipler de biliyor ama onların işi genellikle ülkenin nasıl yönetildiği değil, ülkeyi kimi yönettiği olduğu için onların hezeyanlarını görmemek, boşvermek gerekiyor.

  şu an türkiye'de yüzde 30'a yakın kararsız seçmen var ve bu seçmen bu kadar ağır propaganda altında hala kararsız kalabiliyorsa bir umut var demektir. ekonomik olarak bunalan bu seçmenin ikna edilebilmesi için bu belgelerin gerçekliğine inanması gerekiyor.

  bu sebeple olay soğumadan, bir an önce belgeler kamuoyu ile paylaşılmalıdır. bırakın bağımsız, özgür gazeteciler işini yapsın.
 • swift işleminin öbür tarafından siz de alabilirsiniz 16 pound. paranız mı yok e elin adamı 10 milyonu şıp diye yollarken siz 16 pound için düşünüyorsanız bence yağdanlığını yaptığınız adamı bir kere daha düşünün.
 • 15 temmuza kontrollü darbe girişimi diyen kılışlara nasıl davranması gerektiği anlatılmıştır elbet. o da gereğini yapıyor. kasetle gelen emir kullarının başka çaresi yoktur.

  fetöcülerin zamanında yaptığı turpun büyüğü goygoyu gibi
  kılışların bylockçu bakanları açıklayacağız goygoyu gibi
  kılışların sarayda altın klozet goygoyu gibi

  uzar gider bu liste.