şükela:  tümü | bugün
  • muz cumhuriyetinde değilsek en geç yarın gerçekleşmesini beklediğim olay.

sonuçta ortada görevini kötüye kullanmak var, yüzde elli ortak olmayı teklif etmişlik var var oğlu var.
  • hiçbir işe yaramayacak olay.

sonra çıkıp "işte metal yorgunluğundan kast ettiğimiz buydu eyyy kılışdar" diyecekler.

hoop gelsin yüzde 2 oy daha.

zafer'i amerika'ya vermek gerek, orda onu iyi konuştururlar.
  • olasılık üzerine başlık açmak neyin kafasıdır aminyum? şu sözlüğü okumak zaten işkence olmaya başladı iyice işkence haline getirmeyin. sol framede gözüken 5 başlıktan 1 tanesi asılsız haber.

dürümzadelerin açtığı başlıktır.
  • yalan haber. dikkat çekmeye çalışan birinin açtığı başlık. tarih veriyor sonra yarın gerçekleşmesini bekliyorum diyor yarım olsa 30 olur amk. kafanızın içinde ne var çok merak ediyorum.
  • muz cumhuriyetinde gerçekleşmeyecektir.
  • 29'u da geçti zaten. 30'u desen cacık olmaz. ben yarın metonya'ya iltica edeyim bari.
  • adamın rüşvet aldığı tarihlerden 1 yıl sonra yaptığı mal beyanı 5 milyon euro bile tutmuyor. (karısının ve tek çocuğunun serveti de dahil)

e hacı bu adamın aldığı 45-50 milyon nerede? zafer çağlayan'ın gece hayatı da mı varmış? 45-50 milyon gece hayatında yemekle biter mi?

aradan geçen 3 senede bu mal beyanının yalan olduğunu ispatlayacak kimse çıkmamış mı? hani bak adamın 100 milyon serveti olur, 45-50 milyon bir yere kadar örtülebilir ama 5 milyonluk servette 45-50...

bu komik iddialara çok sevindim. bu davanın gitgide sirke döneceğini yazmıştım, inşallah doğru çıkar. allah utandırmasın.
  • aramizda alinan rusveti adamin kendi yaptigi mal beyaninda arayanlarin oldugunu gosteren baslik.

ya bu takim suzme, ya da cidden dalga geciyorlar.