• ekranlarda göte göt diyebilen tek sunucu olan fatih altaylı yine içimizden geçenleri harfi harfine söylemiş.

yeri gelir bilim programları yapar, yeri gelir seviyeli siyaset programları yapar, yeri gelir pandemi ile ilgili en yetkin kişilerle program yapar, yeri gelir yürüyen ansiklopedilerimiz olan ilber ortaylı ve celal şengör ile program yapar. tv'de izlenebilecek tüm programlarda adamın imzası var.
  • sevmediğim bir adam, sanki ben gibi konuşmuş.

ben şok.
  • saksıya fesleğen gibi oturtmuş.
  • seversin sevmezsin şu açıklamayı yapacak göt havuz medyasında bir bu adamda var. ikinci yok. bak bildiğin yok. sabaha kadar düşün ikinci isim çıkaramazsın.

cüneyt özdemir gibi yavşakların kendine gazeteci dediği, acun ılıcalı ahlaksızların bu ülkeye ahlak sattığı yerde şu adamı fanusa koyup saklamalı. düşün seviyemiz o kadar dip durumda. hakket yazık olmuş ülkeye...
  • yıllardır cehaletin ve cahillerin övüldüğü tv ekranlarında, bu cahillerin bir bok kadar değerlerinin olmadığını yüzlerine vurması olayıdır.
  • laf arasında survivor'a da laf çakmış olan fatih altaylı'nın haklı serzenişi.

kendisinin bu tarz hakaret dolu çıkışları hep oluyordu, yani bu çıldırış ilk değil son da olmayacaktır.

ben sadece bu çıldırışlarından dolayı yanındaki bilim insanlarına üzülüyorum. adamlar program yapıyorlar, bilim yapıyorlar, bilim yapmaya çalıştıkları ülkedeki vizyon bu kadar kıt.

ne denir ki, az bile demiş.
  • yıllar sonra izlemelik bir tirat olmuş.
  • hissettiklerimizin yalnızca onda birini dile getirmiştir.
  • yerden mars'a kadar haklı adam.
  • seneler sonra suya sabuna dokunmuş.
    dediklerinin hepsi doğru olmakla birlikte yarın kanal yönetiminden ve kendisinden efsane bir r bekliyorum.
hesabın var mı? giriş yap