şükela:  tümü | bugün
 • seversin sevmezsin şu açıklamayı yapacak göt havuz medyasında bir bu adamda var. ikinci yok. bak bildiğin yok. sabaha kadar düşün ikinci isim çıkaramazsın.

  cüneyt özdemir gibi yavşakların kendine gazeteci dediği, acun ılıcalı ahlaksızların bu ülkeye ahlak sattığı yerde şu adamı fanusa koyup saklamalı. düşün seviyemiz o kadar dip durumda. hakket yazık olmuş ülkeye...
 • habertürk canlı yayınında gerçekleşen olaydır.

  bir seyirciden gelen “kimlerden emir alıyorsunuz da bu konuları konuşuyorsunuz” şeklindeki soruyla adeta deli olan altaylı, içimin yağlarını eriten mükemmel bir konuşma yapmıştır.

  böyle bir kapak yok!
 • ekranlarda göte göt diyebilen tek sunucu olan fatih altaylı yine içimizden geçenleri harfi harfine söylemiş.

  yeri gelir bilim programları yapar, yeri gelir seviyeli siyaset programları yapar, yeri gelir pandemi ile ilgili en yetkin kişilerle program yapar, yeri gelir yürüyen ansiklopedilerimiz olan ilber ortaylı ve celal şengör ile program yapar. tv'de izlenebilecek tüm programlarda adamın imzası var.
 • laf arasında survivor'a da laf çakmış olan fatih altaylı'nın haklı serzenişi.

  kendisinin bu tarz hakaret dolu çıkışları hep oluyordu, yani bu çıldırış ilk değil son da olmayacaktır.

  ben sadece bu çıldırışlarından dolayı yanındaki bilim insanlarına üzülüyorum. adamlar program yapıyorlar, bilim yapıyorlar, bilim yapmaya çalıştıkları ülkedeki vizyon bu kadar kıt.

  ne denir ki, az bile demiş.
 • yıllardır cehaletin ve cahillerin övüldüğü tv ekranlarında, bu cahillerin bir bok kadar değerlerinin olmadığını yüzlerine vurması olayıdır.
 • yerden mars'a kadar haklı adam.
 • "dünyanın sınırlı kaynaklarını sizin gibilerin tüketmesine üzülüyorum." lafına sonuna kadar katıldığım çıldırma şeklidir. türkiye'de bu lafı armağan edeceğim boş beleş yaşayıp, kendi bir boku beceremeyen ama başkalarının yaptığı her işi eleştiren o kadar çok insan var ki.

  ayrıca, bunları konuşmadığımız için zaten şu an katarlılara satılıyoruz minvalinde bir şey söyleyerek mevcut iktidara da selam çakmış çıldırma şeklidir.
 • yıllar sonra izlemelik bir tirat olmuş.
 • su anda fakiriz o yuzden bilim konusma luksumuz yok seklinde entryler goruyorum.

  ulan bilim olmadigi icin, cehalet dort bir yanini sardigi icin, skolastik dusunceden kurtulamadigin icin zaten fakirsin. bilimin olmamasi fakir toplumun sonucu degil sebebi zaten.

  gokten gelen kararla mi birden refah toplumu olacagimizi sonra da bilimle ugrasmaya firsat bulacagimizi saniyorsunuz?
 • hak edene hak ettiği gibi konuşmuştur. üst üste hükümeti eleştirdiği köşe yazılarından sonra araya biraz boş övgü sokuştursa da, bazen "hükümet" yerine "devlet" demeyi tercih etse de şu sıra sağlam bir duruş sergileyen nadir gazeteci/televizyonculardandır.

  ayrıca eleştiriyi yapan hırbo "teketek bilim"in olayını anlayamamış. tv'de fatih altaylı'yı görünce saydırmış direkt. beyinsiz söylemi doğrudur...