• düşünsene amerikan vatandaşısın ve bu adam her geldiğinde içindeki tüm kini,öfkeyi o'na en yakın mesafeden kusabiliyorsun ve ölmüyorsun. bence muazzam.

debe edit : bugün 2 senedir çalıştığım şirketten ayrılıyorum. işimi, evimi, kurduğum düzenimi değer mi değmez mi tartışılır olan askerlik için bırakıyorum. bu kötü günde daha yeni taze yazar olan beni debeyle onurlandırdığınız hepinize çok teşekkür ederim.
    iyi dileklerinizi eksik etmezseniz sevinirim.
  • sabah sabah gülmekten altıma sıçrtan protesto. ahahaha nasıl da bağırıyor hanzolar. koruma olayına resmen yeni bir soluk getirdiler aaaaağğğğğğ aaaağğğğğğğğğ aaağğğğğğğğğ

tiplere bak ya.
    yalnız bi dahakine hülooğğğ diye bağırın armutlar.
  • "dokunma bana, siz birbirinizi siken adamlarsınız" deyip kel korumayı bakkala gönderen gri tişörtlü abiye saygım sonsuz.
  • türklerin, türkiyede yasayan ve türkiyede yasamayan olarak ikiye ayrıldıgını bizlere gösteren protestodur.
    kıyamam, korumalar ne kadarda insan haklarına saygılılar.

''ulan oglum sikerler seni burada'' diye olaya hızlı giriş yapan abi, türkiye sınırları içerisinde olmadıgı için eylemi gerçekleştiremiyor.

çarpıcı bir şekilde böğürerek protestoyu susturmaya çalışan korumalarımızı bu hale düşüren gurbetçi kardeşlerimizi kınıyorum

arkadaslar uyardı , küfreden adam burada değil türkiyede diyormus.
  • koruma amirlerinden biri göstericiye güç şovu yapmak maksadıyla yüzüne dokununca aldığı cevap yerlere yatırmıştır: "dokunma bana, dokunma! siz birbirinizi siken adamlarsınız!"
  • çok eğlendim. usa toprağı nasıl da anırtıyo eşşoğlu eşşekleri. kaba kuvvet elinden alınınca anca anırırsınız böyle.
  • bi dakka lan ahhahahahahhahaa

olum sabah sabah patladım yemin ediyorum yığıldım kaldım ahhahahahah.

komedinin dibidir. yeryüzünde tiyatro, sinema, stand up falan bitmiştir abi. ne izlesem böyle gülemem bu saatten sonra ahhahahahahah.

edit: başkası adına utanmak değil abi bu. alenen ölüyorum gülmekten. ahhahahahaaaa.

bu adamlara bu iş için maaş ödüyoruz lan biz. tayyip protesto seslerini duymasın diye adamlar bastırmak için böğürüyor. ahhahaha.
  • korumalar emekli olduktan sonra operaya gitmelerini tavsiye ettiğim protesto.
  • https://youtu.be/swxm-bxgp9g?t=1m8s

"yapma oğlum yapma, ulan oğlum sikerler seni türkiye'de ha, bakın yapmayın..."

ahahaha oğlum bu ne lan*
  • canımı çok acıtmış, öyle pek kahkahalara boğulmama falan sebep olamamış protestodur ne yazık ki.

bu adamlar vahşi, bizi öldürüyorlar, saçılarımızdan sürüklüyorlar falan filan deyip durduğumuz adamların haline bir bakın. "dokunma bana, birbirinizi siken adamlarsınız!" gibi bir lafa verdikleri tepkiye bir bakın. bunlar vahşi falan değil, bizim içinde yaşadığımız, bunların esiri, mahkumu olduğumuz ülke sadece vahşi olan. yani bizi vuran, döven, yakan bu adamlar pekala birer otokontrol abidesine; bırakın en temel insan haklarını bir kenara, kişisel alan* gibi en ileri teknoloji medeniyet göstergelerine dahi neredeyse özen gösteren adeta birer beyefendiye dönüşebiliyorlar. ha, bunu bile koyun gibi meleyerek, yer yer eşekvari anırışlarla icra ediyorlar ama olsun, o kadar kusur kadı kızında da mevcut.

velhasıl, "sikerler bak seni türkiye'de" diyen beyefendinin de altını çizdiği üzere bizi dövdükleri, öldürdükleri, yerlerde sürükledikleri, siktikleri bir hapisanede, kendi çığlığımız kendi pisliğimize bulanmış bir şekilde, feci halde kıvranıyoruz bir takım zorbanın ellerinde. ve bu protestolar sayesinde bir kez daha net bir şekilde görüyoruz ki her ne kadar bu adamlar sorunun kaynağı ise de esas sorun, bunlardan çok daha mühim ve alarm veren derdimiz içinde hapsolduğumuz karanlıktır.

görüyorsunuz aydınlığa çıkınca nasıl davranmak zorunda kaldıklarını.
hesabın var mı? giriş yap