şükela:  tümü | bugün soru sor
  • devam edelim.
  • gelecekten bildiriyorum, 29 mayısta kurda çok ciddi derecede düşüş yaşanacaktır.

sonra yok efendim ben duymadım, görmedim, soğan doğruyordum, vay efendim bilmiyordum, ilgilenmiyordum, instagramda boş boş profillerde geziyordum, önemsememiştim, yemekteyiz izliyordum, eski sevgilimi başkasıyla gördüm dertliydim, yok internetim bitmişti, mağaranın anahtarını kaybetmiştim, kafam dağınıktı, geceleri üst kattan yuvarlanan misket sesi geliyordu, işten çıkmıştım o gün ingilizce bir şeyler yağmıştı olmasın.
  • yoksa sen sadrazam ...?!

madem gelecekten haber veriyoruz. al buda benim tahminim: 4,67
  • ciddi düşüş yaşanacağını iddia eden iki üstteki entari sahibi ile iddiaya girmek istediğim kurdur. yazar başlığına yazdım ve yanıt gelmedi. silip şimdi buraya iliştiriyorum.

%3 ve üzeri tüm düşüşleri kendi hanesine yazacağım. bu kadar eminse ve 1000 dolar gözden çıkarabilecekse mesaj kutum kendisini bekliyor.
  • bir hafta öncesinden 4.90'ı göreceğini iddaa ettigim kurdur
  • (bkz: dolar beşten büyüktür) der emeği geçen herkesi tek tek anarım gece gece.
    24 haziran'ı beklemeyin, siktir olup bırakın. halk, yanlış politikalarınız yüzünden her geçen gün daha da fakirleşirken siz zenginliğinize zenginlik kattınız. yanınıza kar kalmayacak, alacağız hepsini. önemli olan her geçen gün fakirleşen halkın, domaltıldığının artık farkına varması.
  • dolar düşmeyecek, 5 lira bandına hızla yükselecek ve önünü alamayacağımız bir yola girmiş olacak. tahminimce 5 liranın üstünde olacaktır. ytd.
  • istanbul'un fethi anısına 4.53'e inmesini dilediğim kur.
    ben diledim diye dolar düşer mi?
    bence düşmez
    o yüzden 5.43 diye tahmin ettiğim kur
  • (bkz: fırtına öncesi sessizlik) gecenin ilerleyen saatleri 04:05 civarı ciddi hareket göreceğiz hiç şüphesiz.

beklentilerin olduğu bir ortamın zemini oluştu faiz bir işe yaramadı, hayırlı olsun 4.80 tekrardan!
  • 29 mayıs 2018.

ne olacak bu dolar/tl'nin hali diyenler bu başlıkta buluşuyor.

ankete buyrun, sizce önümüzdeki gün piyalarda doların yönü ne olacak?

ve kapanış fiyatı anketinde, tahmininiz hangi düzeylerde olacak?