şükela:  tümü | bugün
 • olayın yıl dönümünde entryi artık güncelliği kalmadı ilgili firma da kendine çeki düzen verdi diyerek siliyorum. tüm dostlara sevgiler.
 • marka değerini yükseltmek için müşteri memnuniyetini arttırmak yerine müşteri memnuniyetini ve tepkilerini hasır altı etmeye çalışmak araçtaki sorundan daha büyük rezalet. umarım servis ve genel merkezdeki çalışanlar yerine yönetimden aklı başında birisi sizinle iletişime geçer ve sorınunuz çözülür.

  rezalet puanım 10.
 • rezalet gibi rezalettir. arac almayi dusunuyordum peugeot'yu elemis oldum. tesekkurler.

  edit: basligin altinda cikan peugeot reklami da trajikomik olmus.

  edit2: @montianacoain bana özel mesajla ulaştı ve bahri kayaoğlu isimli gazetecinin bu konuya zamanında değindiğini belirtti. o dönem üretilen peugeot'larda üretim hatasından dolayı bu yanmalar gerçekleşiyormuş. kazanılan hukuki süreç sonunda peugeot aracı hasar gören vatandaşların araçlarını değiştirip sıfır araç vermiş:

  konuyla ilgili makaleler:
  http://www.internethaber.com/…uretildi-1212723y.htm
  http://www.internethaber.com/…na-devam-1212726y.htm
  http://www.internethaber.com/…-cekiyor-1212762y.htm
  http://www.internethaber.com/…tu-haber-1212840y.htm
 • rezalet puanım 10!

  tüm süreci yazan arkadaşa teşekkürler. tonla para verip araç alıp sorun yaşadığında bunu çözmeyip bir de şikayet ettin diye vatandaşı tehdit edeceksiniz öyle mi??? yasal eşkıyalık mı oluyor bu?

  peugeot'u severdim aslında. hali hazırda 308 kullanıcısıyım. fakat 2010 yılında yaşadıklarımdan sonra asla ve kat'a kendilerinden sıfır araç almam. 206 sedan almıştım. malzeme kalitesinin rezaletliği yetmezmiş gibi kazasız aracın arka tampon boyasının kendi kendine rutubetli gibi dökülmesi. hiç kazasız aracın arka camının su alması beni çıldırttı. kaputtaki oval oval çizikler de cabası. genel merkezle yaptığım kavgalar sonuç vermedi. cam garantiden değişti ancak tamponu kabul etmediler. saolsun servis insiyatif alıp tamponu boyadı. gerçi servisin insiyatifi de kafama takılmadı değil. ustanın da aklı sırrı ermedi bu işe. ben o zaman kendilerine de ifade ettiğim gibi 'sıfır ve hiç kazası olmayan işlem görmeyen arabanın bu tür problemler çıkarma şansı yok. bana ikinci el araç mı sattınız?' diye sordum. cevap tabi ki 'hayır'dı ancak içimde hep bir şüphe kaldı. sıfır bir aracın arka camı nasıl su alabilir? boyası nasıl atabilir, dökülebilir? bunlar önemli sorular. bu sorulara tek bir mantıklı cevap alamadığım için peueot'dan asla sıfır araç almam diyordum bu rezaletle durum perçinlendi.

  müşterilerinizi tehdit ederek şikayetlerini sosyal mecralardan kaldırtmak sizi başarılı ve güvenilir bir marka kılmıyor maalesef. aksine daha da alçalıyorsunuz.

  rezaleti yaşayan yazara tavsiyem hiçbir yerden silmesin şikayetlerini. açacaklarını iddia ettikleri davayı da açsınlar tez zamanda. hatta bu noktada şikayeti kaldırmanız için birkaç kez aradılarsa siz dava açın sükunu bozmaktan. haciz için bile birkaç kez arasan borç sahibini haklı bulur mahkeme, taciz ve sükunu bozmaya giriyor diye. hukuktan bihaberlerin size hukuk öğretmesine müsade etmeyin.
 • 50 liralık araçtan 80 lira vergi alan devlet nerede?
 • müşteriyi alenen tehdit eden bir firmanın yaptığı rezalet.

  peugeot'a zaten soğuk bakardım. artık aklımın ucundan dahi geçirmem.
  sanki sanayideki usta ile pazarlık yapıyorsun: "entry sil sonra konuşalım".
  kepazelik diz boyu, tebrikler.

  edit: bir kez daha firmayı tebrik ediyorum. an itibari ile ekşi sözlük'te gündeme oturan bir başlığa sahipler.
  kriz yönetiminizi seveyim.
 • en çok takıldığım konu adam senden şikayetçi ekşi sözlükte derdini anlatıyor. sorunu çözmeyip , yazını kaldır çözeyim diyorsun. sorun çözülseydi zaten yazmayacaktı. bari sorunu çözersem şikayetini kaldıracakmısınız diye pazarlık yap. adam şimdiye kadar sorunu çözmemişsin, senin neyine güvenip sorun çözülmeden yazısını kaldırsın.
  insanları mağdur edip birde tehdit eder gibi şikayet ederseniz tabiki yapmayız ne demek.
  not: burası şikayet yeri değil tabiki sorun çözülürse şikayeti kaldırmasın ama en azından bunu teklif etmenin bile bir adabı var. adam niye sorun çözülmeden yazısını kaldırsın. insanları iyice aptal yerine koymaya çalışıyorlar.
 • rezalet puanım 10/10.
 • rezalet gibi rezalettir. umarım kısa zamanda çözüme ulaşır , takipçisi olacağım ve peugeot alacaklara bu başlığı okutacağım.
 • son 2 aracımız peugeot'tu. fiyat performans bakımından iyi olduğunu düşündüm hep. fakat yukarıda yaşananın yarattığı zararı düşününce neden daha üst segment markalara yönelmek gerektiği daha da ortaya çıkıyor. rezalet puanım: 10 ve bir peugeot müşterisi daha kaybettiler.