şükela:  tümü | bugün
  • ntv'ye yaptığı açıklamalar ile kktc cumhurbaşkanlığı koltuğunda bulunan mustafa akıncı adlı şahsiyet, resmi müzakelerde federalite (rumlara bağlı devletçik olma) ve avrupa birliği üyeliği karşılığında; kktc'nin şehit kanları ile alınmış topraklarının 20%'lik kısmını yunanistan'a vereceğini resmen açıklamıştır.

kıbrıs, alenen, fiilen ve resmen mustafa akıncı denen şahıs tarafından yunanistan'a hediye edilmiştir.
    bugün, yunanlılar için enosis ve megali idea'nın 86 yıl sonra sandıktan çıktığı sevinç dolu bir gündür.

kıbrıs'ta kan ve can vererek kktc'yi yaratan aziz şehitlerimize ihanet edilmiştir.

artık; "kıbrıs girit olmasın" demenize gerek yok, kıbrıs, mustafa akıncı'nın kendi ağzıyla söylediği şekilde yunanistan olmuştur.

http://www.ntv.com.tr/…astik,tur-m6xu4uihw4rwdvhxfq
  • kktc milli iradesinin tecelli etmesidir. türkiye'nin her dakika ettiği tehditlerden bıkan kıbrıs halkının umudu mustafa akıncı olmuştur.
  • madem verilecekti bunca acı neden çekildi sorgulatan olay.

bak mesela aynı sorgulamayı 3 vakte kadar güneydoğu için de yapacağız. referandumdan evet çıkarsa ülkenin bölünmesine 1 adım kalmış olacak. ondan sonra burada ağlayacaklar elimiz kopsaydı da evet demeseydik diye.
  • aynı milli irade yarın başımız sıkıştı gelin bize yardım edin dediğinde biz milli irade öyle demişti demez yine gelir yardımcı oluruz.
    son derece üzücü ve can sıkıcıdır.
  • ayşe'nin çıktığı tatilden dönmesi olayıdır. *
  • eğer gerçekse şerefsizliktir.

avrupa birliği uğruna kendi toprağından geçmek namussuzluktur.
  • adada bulunan tsk askeri sayısının, kktc vatandaşı sayısına yakın olması sebebiyle sürprizlere gebe olabilecek durumdur.
  • kıbrıs avrupa birliğine girecek ve biz hala girmemiş olacağız. pek inanasım gelmedi.

edit: tamam kardeşim ben dünyadan haberi olmayan bir salağım ve kıbrıs cumhuriyetinden haberim yok, onun ab'de olduğundan haberim yeter mesaj atmayın. kuzey kıbrısı kastediyorum entryde be kardeşim.
  • her anlamda ülkece o kadar tepetaklak gidiyoruz ki, hızı yakalayamıyorum. kktc milli iradesi tecelli etmesidir" diyen anası rum yarrağı yemişler tarafından hoş karşılanır ama zaman gelecek bunu diyenlerde dışlandığını 2. sınıf vatandaş muamalesi gördüğünü anlayınca da iş işten geçecektir.

ortaasya'ya dönelim de başımızdaki gürcü dahil herkes rahatlasın.*