• kktc milli iradesinin tecelli etmesidir. türkiye'nin her dakika ettiği tehditlerden bıkan kıbrıs halkının umudu mustafa akıncı olmuştur.
  • madem verilecekti bunca acı neden çekildi sorgulatan olay.

bak mesela aynı sorgulamayı 3 vakte kadar güneydoğu için de yapacağız. referandumdan evet çıkarsa ülkenin bölünmesine 1 adım kalmış olacak. ondan sonra burada ağlayacaklar elimiz kopsaydı da evet demeseydik diye.
  • aynı milli irade yarın başımız sıkıştı gelin bize yardım edin dediğinde biz milli irade öyle demişti demez yine gelir yardımcı oluruz.
    son derece üzücü ve can sıkıcıdır.
  • ayşe'nin çıktığı tatilden dönmesi olayıdır. *
  • eğer gerçekse şerefsizliktir.

avrupa birliği uğruna kendi toprağından geçmek namussuzluktur.
  • adada bulunan tsk askeri sayısının, kktc vatandaşı sayısına yakın olması sebebiyle sürprizlere gebe olabilecek durumdur.
  • her anlamda ülkece o kadar tepetaklak gidiyoruz ki, hızı yakalayamıyorum. kktc milli iradesi tecelli etmesidir" diyen anası rum yarrağı yemişler tarafından hoş karşılanır ama zaman gelecek bunu diyenlerde dışlandığını 2. sınıf vatandaş muamalesi gördüğünü anlayınca da iş işten geçecektir.

ortaasya'ya dönelim de başımızdaki gürcü dahil herkes rahatlasın.*
  • ana vatan türkiye'nin bile bazı konularda ambargo uygulamak zorunda olduğu kktc'nin daha özgür olabilmesinin önünü açan görüşmelerdir.

kktc'nin bağımsızlığı için verilen onca mücadele sizin kara para aklamanız, kumar merkezi yapmanız için verilmedi. düşün ada halkının yakasından artık. biz ne idüğü belirsiz bir ortadoğu ülkesi olmaya koşar adımla giderken bırakın o insanlar kurtulsun bari.

edit: ahşap kapı sevenler derneği'nin "çok gerekli" toplantısını kktc'deki otellerde yapan çomarlar rahatsız olmuş da küfür ediyor. kumar ve fuhuş kapıları kapanacak tabii.
hesabın var mı? giriş yap