• bir hafta önceki las vegas ces fuarına katılmayan applenin fuara yakın bir binaya verdiği reklamı akıllara getirmiştir. reklamı bilmeyenleri şuraya alalım:
    o reklam

olayla ilgili bunun üstüne bişey söylememe gerek yok sanırım. tıpkı öncekileri gibi skandaldır ve sonuncu olmayacaktır. daha geçen hafta ios 12.1.3 e güncellemeyin wifi kopma sorunu yaşanıyor diyorlardı. yani bu kadarı da fazla. bu kadar zor mu samsungun yaptığını yapmak. adamlar bunları yıllar önce aştı. sende her güncellemeyle pişirip pişirip tekrar karşımıza çıkarıyorsun. diyecek bişey yok. dünyanın en büyük şirketlerinden biri bu.
  • yamulmuyorsam reis’te iphone kullanıyordu. malum darbe teşebbüsünü enişte’si haber vermişti.
  • sahibinden satılık iphone
  • beni derin düşüncelere gark eden açıktır. telefonla çok aram olmadığı için birisi arayınca genelde küfür ederim. niye arıyor amk filan diye. hatta sevmediğim birisi ise ve daha önce bir kaç kere aramış ise yine arıyor pezevenk filan dedikten sonra telefonu açıp efendim x bey veya efendim abicim ile devam ediyorum.

umarım yöneticilerim veya müşteriler son zamanlarda facetime dan arama yapmamışlardır. zira çoğu zaman facetime grup konuşması yapıyoruz.
  • sürekli 'facetime' kullanan biri olarak garipten sesler duyuyorum zannederdim. meğer doğruymuş. güzel haber; daha delirmemişim.
  • millet laptop kamerasını bantla kapatırken paranoid şizofren ile yaftalayan sözlük ahalisi şimdi telefon kamerasına bakıp kara kara düşünüyor.

her boka komployla yanıt verenleri şimdi neyle aşağılayacağız bildiğini black mirror'u yaşıyoruz yahu...

* huawei'nin cio'sunu tutuklayan abd'yi göt eden çinli kardeşlerim iyi güzel kapışıyorsun da bizi şizofren etmeden yapsanız daha iyi olur musluk suyundan korkar olduk amk
  • bu ara darbe olmasa bari. facetime olmadan nasıl engelleriz.
  • eyy skype, google talk siz kimsiniz ya
  • ulan fenerbahçe bile bu kadar skandal yaratmadı.. iyice soğudum apple’dan.. yeter be kardeşim..
  • android kullanicilari neye seviniyor?

binlerce android kullanicisi indirdigi namaz, imsakiye vs appleri ve bazi onaysiz android appleri yüzünden bylockçu olmuş bu ülkede. fetöcüler bylocku android sayesinde yaymiş herkese bi ton haberi çıktı hiç mi okumadiniz? hala yargilananlar, işini gücünü kaybedenler var. android kadar tehlikeli bir şey yok bence hala.

gelelim applea. 2 telefon kullanip 1 tanesini sessize alip dinlemek istediginiz mekanda “unutarak” o mekani saatlerce dinleyebilirsiniz.

mesela kaynananizin evinde, mesela sevgilinizin ofisinde vs vs illa şirket ajani, siyasi ajan falan olmaya gerek yok yani.

cidden acayip ötesi bir bugmış.
hesabın var mı? giriş yap