şükela:  tümü | bugün
 • martın skrtel'e 3 maç ceza verilmiş kararlardır. tamam fenerbahçe kötü futbol oynuyor ancak hala ne istiyorsunuz lan. demek ki sorun şampiyonluk değil fenerbahçe'nin ta kendisiymiş. 3 maç ceza ne amk adamı mı sakatladı. adaletiniz yerin dibine batsın.

  linkte de gayet açık olan yumruğu işinize gelmediği için görmüyorsunuz. kurmuşsunuz bir sirk tiyatro izletiyorsunuz.

  kaynak

  edit:düzeltme
 • türkiye'de ön yargılı hakemlik tescillenmiştir.

  demek ki cüneyt çakır ve yardımcıları fenerbahce maçı yönettiğinde en net futbol kurallarını bile açıkça yok sayarak düdük çalabilecek zihniyet ve kararlılıktaymış.

  demek ki bu hakem kararları iyi niyetli ve masum değilmiş.

  demek ki söz konusu camianın (fenerbahçe) hakları olunca gözünü karartıp gereken her mücadelinin içinde sonuna kadar olunabilirmiş.

  demek ki takımları ( fenerbahçe) hakkında gördüklerini çalmaktan imtina eden hakemler gerçekmiş.

  fenerbahçe resmi sitesinden kazanılamayan bursa maçından sonra 22 ocak 2019'da yapilan bu açıklamalar eleştiri kapsamında değerlendirilip cezaya konu olmamistir.

  bu karar ülkemiz için bir milat olup ülke futbolunda her zaman en çok kayrılanın kim olduğuna çok somut bir örnektir.

  aynı kurul üyelerinin mustafa cengiz ve fatih terim'in basın toplantılarında kullandıkları ifadelerle ilgili verdikleri cezalardan utanıp utanmadıklarını merak etmeme yol açmakla beraber bu hafta göztepe-galatasaray maçında var'lı ve varsız galatasaray'ın kaybetmesi için penaltı kararlarını ve kart tercihlerini göre göre yanlış veren bülent yıldırım iki gün sonra ödül olarak fenerbahçe-malatya maçında var'a atanarak ali koç zihniyetine önyargısız hakemlik için güzel bir örnek olmuştur.

  sonuç olarak söz konusu galatasaray ise alayına yeter o da ortada.allah bunlarla başa çıkma gücünü her daim canlı tutsun camiada.
 • pfdk'nın resmen abarttığı kararlardır. gören de zanneder skertel yumruk atmış, ağzını burnunu kırmış. roman her maç yediriyor ya devam edin bakalım. ayıp be.
 • dünkü maçta en az üç kırmızı kartlık hareket var.

  bir kere sadık denen defans oyuncusunun en az üç tane sarı kartı var. (hani ikiyi de geçtim). çizgiden çıkartması haricinde bir tane pozitif etkisi yoktu maça, her faul pozisyonunun içinde vardı arkadaşımız.
  bu iş sadık'la kalsa da iyi...
  soldado her maç birine saldırıyor. artık yetti! kaçıncı vukuatı bu? uyarıları bile çok sert.
  ben malatya teknik direktörü olsam "biz burada maç yapmadık, resmen kavga verdik" diye açıklama verirdim. ama nerede?

  takım bok çukuruna gittiğini anladı ve çirkefleşmeye başladı. klasik fener... ali başkan çok vizyonlu takım yaratmış.

  ayrıca, fenerbahçe taraftarı dün rakip takımın oyuncusuna su şişeleri fırlattı . yabancı maddededen ötürü de ceza almalılar.