şükela:  tümü | bugün
  • 27 ocak 2020 yani pazartesi günü bursa baykar peugeot bayisinde 2. el satışta bulunan jeep chrokee aracı önce satış temsilcisinden bilgi alarak sonra peugeot bayisinin verdiği güven ile motor şanzıman sorunu olmadıgı beyanıyla aldım
    fakat istanbula getirip bakıma soktugumda aracın motorunun conta yaktıgı ucu açık 10.000 tl civarı bir masrafı oldugunu ögrendim baykarı arayarak durumu anlattım fotografları attım ya aracı geri almalarını yada masrafı ödemelerini talep ettim satış temsilcisi arkadaş müdürüyle görüşerek bana aracı sadece %10 altına geri alacaklarını onun dışında yardımcı olamayacaklarını belirttiler.
    ben de bunun resmen müşteriyi kandırma ve ayıplı mal satma oldugunu söylerek hukuki yollara başvuracagımı belirttim sonuç olarak bu bayiden 2. el bile olsa bayidir bakmıştır güvenilirdir diye araç alırken tekrar tekrar düşünün ben yandım siz yanmayın.
  • galeriden sıfır araba alırken bile expertize sokun diye basbas bağırıyoruz. almayın arkadaşlar galeriden, al satçıdan araba almayın. illa alacaksanız çok iyi baktırın. güvendiğiniz ustalar baksın. onların servisinde, experinde, ustasında göstermeyin aracı.
  • 10/10 luk rezalet

https://www.ntv.com.tr/…onem,muimmgp4oke9pxpjvrkyna

2. elde satıcı 3 ay garanti vermek zorunda. utanmadan %10 altına geri alırız demişler. paşa paşa garantiden sana 1 kuruş ödemeden o aracı yaptırmak zorundalar. git bunları dile getir. şikayet edebileceğin her yere şikayet ve onlara da yaptırmazlarsa şikayet edeceğini söyle
  • sonuçta ikinci el araç alıyorsunuz expertize neden götürmediniz merak ettim???
    bu ülkede sıfır araçlarda bile sorun çıkıyorken büyük cesaret.
  • (bkz: conta yakmak)

eger bursa yolunu feribot degil de kara yolundan geldiysen, lan araba da amma gidiyor diye suv araca abandiysan, yada bi sekilde hararet filan yaptirdiysan, contayi senin yakmis olman kuvvetle muhtemel.