şükela:  tümü | bugün
 • https://twitter.com/…elik/status/891387372734119936

  maçka parkı'nda bir güvenlik görevlisi "parkta bu kıyafetle dolaşmana izin vermiyorum,memelerini açamazsın" diyerek polis çağırmış.

  bu ruh hastalarının işleyen bir adaletle yüzleşmesi umuduyla. sokaklarda bile rahat yaşayamıyoruz amk. mahalle baskısı dedikleri şey şehrin ortasına kadar geldi. çomar bir güvenlik görevlisi bile umarsızca boyle şeyler yapabiliyor.

  https://twitter.com/…elik/status/891391823062736896

  burada da polislerin geldiği anın ve taciz edilen hanımefendinin isyanını görüyoruz.

  ne biçim insanlarsınız ya! allah belanızı versin.

  edit: twitter'daki arkadaşın floodu linklerden gorulebilir.
 • 1 ay önce evime hırsız girdi 40.000 tl'lik param, pulım çalındı polisi aradım gelmedi, karakola gidin dedi. bu çağrıya karşılık verip, suç olarak görüp, oraya giden polis var. sonra turkey is not banana republic. hassiktir oradan.
 • kadın isyanında haklı;

  --- spoiler ---
  hani lan chp gelince memelerimizi açabilecektik?
  --- spoiler ---
 • çomarlara böyle yetkiler verilirse olacağı bu. istersem bikiniyle gezerim lan size ne?
 • mesleğine muhtemelen devam edecek olan güvenlik görevlisinin tacizidir, rezaletin hasıdır. diyorum ki adamın yeri belli. alo.
 • gündem olması gereken başlık. bu çomar işsiz kalıp bir damla suya muhtaç olur umarım.

  (bkz: su veren itfaiyenin hortumu)
 • konjonktürel durumdan vazife çıkaran çomarların gitgide sıklaşan şerefsizliklerinden bir yenisi. şimdi sen orada bir vatandaş olarak o adamın ağzını burnunu kırsan ve karakolda desen ki bu benim dekolteme karıştı, savcının sana saçma sapan bir soruşturma açıp bir de üstüne seni suçlayıp mahkemeye vermesi işten bile değil, o yüzden bu şerefsizler de bunu bildikleri için böyle rahat rahat insanların özgürlüklerini müdahale etme hakkını buluyor kendilerinde. hukuk yok ki memlekette anasını satayım hak hukuk adalet diye bir şeyin esamesi yok.
 • parkta gezen kadının memesi çok gözüküyor diye polis çağırmış güvenlik vay mk. oldum olası anlamam bu güvenlikleri. bir ara avm girişinde çakıyla içeri giremezsin dedi. tamam dedim çakıyla içeri sokmuyorsun ama içeride bıçak seti satın alsam, elektrikli testere falan alsam ne olacak he dedim. ehüheh dedi. ehüheha ne la dedim. ehüheha dedi. yani bu güvenlik eğitimleri baştan aşağı değişmesi lazım. 3 ay kursa giden şak diye kimliği yakasına yapıştırıyor ve sonra milletin götüne başına bakıp '' hoopp memeniz çok gözüküyor '' deyip sözde ahlak bekçiliğine soyunuyor. ama az ötede 6-7 tane apaçiye gıkını çıkartamıyorlar. götümün kenarları.
 • otobüste giydiği kıyafet yüzünden tokat yiyen kız gibi burada da bir kişi giydiği kıyafet nedeniyle tacize uğramıştır. görünüşe göre bu ne bir ilk ne de bir son olacak. insanların namusunu korusun diye görevlendirilen namussuzlardan, sözde güvenlik görevlilerinden kim koruyacak insanları?