şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 29 yaşındayım. annemin evinde yaşıyorum. ev 400 metrekare. tek bir detaydan bahsedeyim. 7 tane tuvalet var. ayrıca denizciyim ve yılın en azından yarısı gemide oluyorum. mal mıyım ki gidip 80 metrekare kulübe için 1500 lira kira ödeyeyim? üstelik yılın yarısı oturacağım ev için tüm yıl kira ödeyeyim. 29 yaşında annemle birlikte yaşıyorum, çünkü mantık bunu gerektirir.
  • annemlerle yaşamıyordum bi zamanlar . akranlarım ağzında süt ile gezerken . bir gün istesem bile yanımda olamayacaklar . aynı şehirdeyken, evli değilken , hayattayken anamla , babamla yaşarım .
  • babam hasta diye ayni apartmandan bir daire satin aldim. teknik olarak vaktimin cogu annemle babamin evinde geciyor. yas 28... isimide bilgisayar uzerinden geceleri yapiyorum. yemek annemden. temizlik vs. icin bir kadin tuttum. annemde babam da rahat. bir de bu versiyon var. ben de teknik olarak ailemin evinde kaliyor sayilirim. babam biraz daha iyilessin.. mustakil ev alicam onlara. amkdumun herseyi taksitle alan salaklari da evlenip borc odemeyi gurur duyulacak birsey sanirlar. sizin 300 taksitle aldiginiz sikko muhit apartman dairesinin ben salonuna sicmam amk..
  • ayaklarını kremleyen bir ponçik olma ihtimali yüksektir.
    askerliği ertelemek için her türlü eyleme (yasal) girmiş, bedellinin çıkmasından sonra evlilik önündeki en büyük engeli olan 35 yaşına gelmeyi bekleyecektir.