şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • tertemiz kalpli, tertemiz yüzlü bir arkadaşımızdır.
    kısa sürede anlattıkları aslında bizim için de ders niteliğindedir.
    bilen, tanıyan varsa belki elimizden bir şeyler gelir.

http://video.haber7.com/…an-ders-niteliginde-sozler

edit: hasan’ı tanıdığını iddia eden bir çaylak arkadaşımızdan gelen bilgileri (teyide muhtaç olarak) aynen iletiyorum;

”merhaba, hasan’ın babaannesi ölmedi, yaşıyor. annesi de ankara’da bir belediyede çalışıyor. hasan için çok uğraştığını ve uyuşturucudan kurtarmak için mücadele verdiğini ancak başaralı olamadığını anlattı. videodan da haberleri var.”

”evet. hasan’ın öncelikle tedavi görmesi gerekiyor. elbette sahip çıkılıp desteklenmeli ama videoda söyledikleri maalesef doğru değil. bu videoyu kim çekip servis etti bilmiyorum ama izleyenler manipüle ediliyor. bu beni rahatsız ettiği için bu bilgileri paylaştım. annesi, amcaları, babaannesi çok üzgün.”

valiliğin açıklamasına istinaden de;

“ben annesini bizzat tanıyorum. hasan’ın kız kardeşi de var. babaları onlar küçükken vefat etmişti. babaanne hayatta. demek ki valilik henüz teyit etmemiş hasan’ın verdiği bilgilere göre ilk açıklamayı yapmış.”
  • link

yaşadığı tüm kötülüklere rağmen özgüvenini, hitabet yeteneğini ve yüzündeki gülümsemeyi kaybetmemiş, insana kendini ve düzeni sorgulatan kardeşimizdir.
  • surilere bilmem kaç milyar dolar akıtanlar iyi izlesin bence.

edit: şunları savunanlara da akıl fikir diliyorum. bu devletin önceliği kendi vatandaşlarıdır bu kadar basit!
  • derdimi sikeyim dedirtmiştir. kendim adıma senden özür diliyorum hasan. çok üzgünüm.

hayırsever bir iş adamı ilgilenmiş.

https://pbs.twimg.com/…aeoltc?format=jpg&name=large
  • şefersiz isviçrelilerin kendi vatandaşlarını düşürdüğü durumdur. kendileri hristiyan din kardeşimiz diyerek zerdüşt toplumlara ayrıcalık ve mülteci yasası gereği hiç bir vergi ve ödeme yapmadan insanlarını yaşatır ama isviçrenin öz vatandaşı sokakta yatar. *
  • "şeref ekmek bulamazken şerefsiz budu götürdükçe ciger aney içim yanıyor" derdik, şimdi şeref ev dahi bulamıyor. bakın burası çokomelli.
  • herşeye rağmen hayat yaşamaya değer diyor. inşallah bir yardım eli uzanırda hayatın değişir.
  • (bkz: kader) diyerek dikkate alınmayacak hasan kardeşimin röportajıdır.

ey müslüman kafir ile savaştan kaçanlar için oluşturduğunuz düzeni kendi insanımıza neden oluşturmuyorsunuz..
  • battaniyemi alıp gidesim geldi insanlığımızdan utandım