• tertemiz kalpli, tertemiz yüzlü bir arkadaşımızdır.
    kısa sürede anlattıkları aslında bizim için de ders niteliğindedir.
    bilen, tanıyan varsa belki elimizden bir şeyler gelir.

http://video.haber7.com/…an-ders-niteliginde-sozler

edit: hasan’ı tanıdığını iddia eden bir çaylak arkadaşımızdan gelen bilgileri (teyide muhtaç olarak) aynen iletiyorum;

”merhaba, hasan’ın babaannesi ölmedi, yaşıyor. annesi de ankara’da bir belediyede çalışıyor. hasan için çok uğraştığını ve uyuşturucudan kurtarmak için mücadele verdiğini ancak başaralı olamadığını anlattı. videodan da haberleri var.”

”evet. hasan’ın öncelikle tedavi görmesi gerekiyor. elbette sahip çıkılıp desteklenmeli ama videoda söyledikleri maalesef doğru değil. bu videoyu kim çekip servis etti bilmiyorum ama izleyenler manipüle ediliyor. bu beni rahatsız ettiği için bu bilgileri paylaştım. annesi, amcaları, babaannesi çok üzgün.”

valiliğin açıklamasına istinaden de;

“ben annesini bizzat tanıyorum. hasan’ın kız kardeşi de var. babaları onlar küçükken vefat etmişti. babaanne hayatta. demek ki valilik henüz teyit etmemiş hasan’ın verdiği bilgilere göre ilk açıklamayı yapmış.”
  • derdimi sikeyim dedirtmiştir. kendim adıma senden özür diliyorum hasan. çok üzgünüm.

hayırsever bir iş adamı ilgilenmiş.

https://pbs.twimg.com/…aeoltc?format=jpg&name=large
  • "şeref ekmek bulamazken şerefsiz budu götürdükçe ciger aney içim yanıyor" derdik, şimdi şeref ev dahi bulamıyor. bakın burası çokomelli.
  • herşeye rağmen hayat yaşamaya değer diyor. inşallah bir yardım eli uzanırda hayatın değişir.
  • (bkz: kader) diyerek dikkate alınmayacak hasan kardeşimin röportajıdır.

ey müslüman kafir ile savaştan kaçanlar için oluşturduğunuz düzeni kendi insanımıza neden oluşturmuyorsunuz..
  • hayran olunacak insandır kendisi ben kafamdaki kendimce sıkıntılarımdan daralıp bunalıp gülmeye bahane ararken adam sokakta yaşamasına rağmen yüzü gülüyor vallahi hayret edilecek insansın allah'ına kurban olduğum keşke istanbul da olsa da yardım edebilsem
  • battaniyemi alıp gidesim geldi insanlığımızdan utandım
  • uzun zamandır beni bu kadar sarsan bir şey olmamıştı.

önce kendimden utandım kendi dertlerimden, şımarıklığımdan, yetinmezliğimden.

sonra da hepimiz adına utandım. biz böyle insanlar olmamalıydık.
  • çok istedim ama duyar kasamadım allah kitap indirdikçe üzüntüm hafifledi allah kurtarsın arkadaşı.
585 entry daha
hesabın var mı? giriş yap