şükela:  tümü | bugün
  • alindigi doza gore etki gosteren belli bir miktardan sonra muzigin gorulebildigi soylenen narkotik madde
  • lsd ve mdma arası etkileri olan psychedelic sınıfına dahil edilebilecek fena mı fena, kötü mü kötü madde.
  • rahmetli alexander shulgin'in gözdesi. etkiler, peake doğru bir mdma rushı ve sonrasında lsd tarzı bir psychedelic deneyim olarak özetlenebilir. "oh iyi ben şimdi yapıştırıp dans ederim" şeklinde düşünüp hüpletmeyin, kendisi sağlam bir psychedelictir, feleğiniz şaşabilir.
  • türkiye sınırları içerisinde alması, satması, bulundurması yasaktır.

etki süresi daha uzun, daha güçlü bir kardeşi için;

(bkz: bk-2c b)
  • (bkz: 2c i)
  • etkisi 4-6 saat arasi suren, lsd tarzi trailing (elini oynattiginda arkasindan izinin gelmesi vs.) etkisi yapan, gozlerini kapattigin anda inanilmaz renkli, cizgi film gibi sekillerin oldugu ve muzik dinlediginde sanki her nota senmissin, ve muzik gozunun onundeymis gibi hissettiren uyusturucu. normal bir insan evladi icin 20-30mg yeterli. tek sikintisi akabinde midede yarattigi sorunlar( ishal, gaz cikartma, mide eksimesi vs).

not:deneyenlerden biliyorum benim bi alakam yok.
  • çok iyi bir asit simulasyonu. piyasadaki kağıtların çoğunda lsd yerine bu maddeden vardır. ya da orjinal lsd'yi 2cb'nin içinde çözerek kağıda emdirirler ki kağıt sert olsun ve hatta tokat atsın.
    çok ince bir dozda alınması gerekir, yoksa inanılmaz freakletir, kafaları yedirtir.
    parti kağıdı olarak bilinen kağıtların çoğu aslında 2cb'dir.
  • müzik hissedebildiğin sürece zevk verir diye yazmıştım yıllar önce ancak
    müzik gördüğün sürece yaşanır deseler inanmazdım.

alınan doza göre yaklaşık olarak 20 dk sonra etkileri başlayan ve uzun saatler boyunca süren psychedelic bir kimyasaldır. lsd den sonra daha sert olduğu deneyimlenmiştir.. müziğin içinde yaşadığını ve ya algıladığın dünyanın bir müziği olduğunun bilincine varıyor insan. övmek gibi olmasın sakat işler ancak görseller kayarken müziğin ritmine göre şekil aldığını söyleyebilirim.

burundan alınan ilk dozla vücudunun her yerine yayılan iğrenç bir acı yaşamak zorunda kalıyorsun. etkisi başlayana kadar dişlerinden ve beynini saran acıdan kurtulamıyorsun. ancak ertesi gün mükemmel bir sabaha uyanıyorsun. doğru kullanılması durumunda bir nevi psikolojik tedavi amacıyla üretilmektedir.