şükela:  tümü | bugün soru sor
  • instagram'da rastladığım günden beri ailecek takibe aldığımız über bebi. evcil hayvanların aslında ihtiyacı olan gerçek sağlığa, beslenme düzeninin nasıl olması gerektiğinden, yedirilen mamanın içeriğinin ne anlama geldiğine kadar, tırmalama yaramazlıklarına, çişinin kakasının temizliğiyle bir daha tekrarlamamasını sağlayacak püf noktaları gibi çeşitli yöntemleriyle hayatın nasıl kolaylaşacağına dair bir çok konuda detaylı incelemeleriyle resmen kurtarıcı.

    https://www.instagram.com/2kedi2aslan1ev

    üç aşağı beş yukarı benzer sayfalarda herkes gibi derdimi çok aradım malum ancak hiç bu kadar ayrıntılısına ve doğrudan 'yaraya uygulayın' diyenine denk gelmemiştim. böbreklerinde problem olan ve çiş yapamama gibi bir sorunu olan kedimizin operasyondan sonraki beslenme düzenine çok katkısı olmuştur. 10 yaşında gibi davranan 3 yaşındaki kedimiz kendine geldi, şu an sağlığıyla adeta evin neşesi.

    ayrıca düzenlediği salı sohbetleri ismindeki aktivitesinde sürekli aynı şey oluyor. günlük rutin içinde yaşayıp, bakıyorken görmediğimiz tüm teoremlere şaşkınlıkla şahit olduğumuzdan her hafta 'neyle karşılaşacağız' kafasında katılıyoruz. kendisine buradan çağrımdır, evcil ile başa çıkmak kolay, sizi yabaniyle de uğraşırken görmek istiyoruz bebi.