şükela:  tümü | bugün
  • onuncu nesil çaylak.
  • 5 eder.
  • yardımsever bir insan. kedimle ilgili verdiği tavsiye gerçekten aklıma yattı. umarım yakın zamanda yazar olur.
  • sevgili çaylak 2kere2, (bkz: #71767462) ne yazık ki sözlükte çaylaklarla iletişim çok zor olduğu için buradan cevap yazabiliyorum. mesaj atabilmek isterdim.

fazlasıyla içi dolu entry girmiş, o kadar uzun süredir beklemiş ki muhtemelen çaylaklığı kanıksamış ve yazarlara entry girerek ulaşabilmenin yolunu bulmuş, bunların yanı sıra içi dolu entry'ler girebilen bir insanın hala yazar olmaması bir hayli ilginç.
    buradan tüm çaylaklarla da seslenmiş olalım, entry'leriniz okunuyor, gerçekten.
    normalde yazar olma konusunda tüm çaylaklara tavsiyem mutlaka tanım yapmak gerektiği olurdu, ama son zamanlarda onu da takan kalmadı. yine de bol bol tanım yapmanın bu süreci hızlandıracağına inanıyorum.

entry'ne gelince... biz de öyle hissettik, iyi dileklerin için çok ama çok teşekkür ederiz :)

tanım: kedi dostu, yardımsever bir yazar adayı. yazar olacağına eminim. olduğunda editlerim.*