şükela:  tümü | bugün
  • will.i.am ile albüm hazırlamaktalar diye duydum, ben will.i.am'in yalancısıyım*.
    big bang'den de böyle bir atak bekliyoruz.
  • nihat doğan'la kıyaslanmaları mantıksızlık abidesi olan, 4 rengarenk kızdan oluşmuş koreli müzik grubu. to anyone veya twenty-one şeklinde okunan 2ne1, 21. yüzyıldaki yeni devrim anlamına geliyormuş. grubun resmi fan sitesinin adı da black jack. big bang'in bayan versiyonu olarak ortaya çıkmalarına rağmen, bu gün big bang'den daha meşhur bir grup oldular. çıkış parçaları olan ve big bang'le söyledikleri lollipop kıpır kıpır bir şarkıdır. dansedip, coşma isteği uyandır. bunun dışında, fire, pretty boy, try to copy me , go away aynı kıvraklıktaki şarkılarıdır. lonely, in the club, stay together, let's go party, ı don't care ise daha slow olan hoş parçalarından.
  • zamanında pek üzerinde durmadığım fakat bugün tekrardan hayatıma giren grup. pazar günü sabahın köründe aylardan beri üzerinde çalıştığı parçayı hala piyanoda çalmayı beceremeyen komşunun yine aynı yerde gidip alakasız tuşa beceriyle basmasıyla yataktan tüm saçlarım dik dik olmuş şekilde fırlayıp uykusuzluk, sıcak ve ani bir şekilde uyanmış olmanın getirdiği cinnetle artık insanlık sınırlarının dışına çıkmış bir halde bir misillemeyle onu hayattan ve müzikten soğutacak bir silah arayışı içindeyken grubun fire adlı parçası tarafından esir alındım. parça oldukça başarılı ki kendi silahım tarafından ele geçirilmiş durumdayım şu anda, nasıl bir parçaysa dinledikçe dinleyesim geliyor, bağımlılık yarattı bende...

bunun dışında grup üyelerinden birinin ( cl olarak geçiyor, üşenmedim araştırdım) diğer grupların çıtkırıldım ve sevimli duruşlarının aksine kendine güvenini, hakimiyetini ve yönlendiriciliğini - tarzında etkisiyle - oldukça beğendim ve takdir ettim.
  • youtube sallayıcısı grup.10 gün gibi kısa sürede 3.5 milyon hitle; justin b.'nin yerine göz diken hatunları barındırır.ne varsa çekiklerde var arkadaş.ailecek takdir ediyoruz.
  • nihat doğan ve hepsi ile aynı kefeye konmaları haksızlığın daniskası olan, 4 çok yetenekli bayandan oluşan kpop grubu. sizin nihat doğan ya da hepsi de keşke will.i.am tarafından takdir görse, dünya starlarına ulaşabilse. bir kere bu 4 kişi gerçekten şarkı söyleyebilen ve dans edebilen kişilerdir.
    siz kabul etmeyebilirsiniz ama 90lı ve daha küçük yaşlarda bebelerden oluşan kpop grupları dünyaya açılıyor, 10000lere konserler veriyor. ilkokul bebesinin bile artık kendi bilgisayarıyla çıkarabileceği ritimler üzerine kurulu pop müziğinize yanın siz.

son parçaları ugly'nin kulu köpeğiyim, eskileri hiç açmayayım.
  • şu sıralar new york ta olan,mama ödüllerinde en iyi ses ve yılın şarkısı ödülünü almış, park bom gibi bir meleğe sahip oldukları için allaha dua etmesi gereken bir grup

--- spoiler ---

-bu arada bom estetikli değil ! sadece ağır bir makyajı var buyrun kanıtı (bkz: :http://ygfamilytr.org/…bom-박봄-朴봄-s-pre-debut-photos)

--- spoiler ---
  • dinledigim tek kpop kiz grubu....obur kiz gruplarinda olan dandik sarkilar soylemezler.dunya starlari bile takib eder...vampire diarise in yazari bile bu kizlari dinler, o derece... 1de bu kizlarda sevdigim sey amanin ben guzelim,ben sekerim,ay nebileyim ne bokum oyle tavirlari yok,,,seksi olucam diye 1 taraflarini yirtmakda yok...cool sekilde cikip soyluyolar kimseye aldirmadan..favorim ise cl denen uyeleri.kizdaki olan hava hic 1 kiz uyelerinde yok... cok dogal sesi repi harika,,,dinleyin mutlaka
  • güney kore de dünya turnesine çıkmış ilk bayan gruptur. (bkz: new evolution)
  • k pop ıendüstrisinin mihenk taşlarından .en sevdiğim k pop grubu .kendilerini bir gün canlı dinleyeceğime inanıyorum .