*

şükela:  tümü | bugün
 • bjk taraftarıdır,
  iyi gün dostu değildir,
  çünkü sevinmek için sevmemiştir. susmaz asla hala bağırır boğazını yırtarcasına.
  herkes herşey, ümidini kırmıştır.80 lerde gordon milneli takımı hatırlar sonra inişe geçtik diye üzülür ama hala sevdalıdır.
  10 yılda 1 şampiyon olanlar der kimisi,
  kimi geçmişte arabacı takımı demiştir, kimi 8taş der kimi ise tinerci, güler geçer, çünkü çıkarı için sevmemiştir takımını, sabretmiştir. güzel günler göreceğini bilse de bilmese de sever o efendiliğini, sahipsiz kendine has ruh halini, tutkusunu kartalının.
  suskunluğu asla umutsuzluktan, maç gerideyken diye değildir.
  hem asaletinden hem işaret dilindendir.
  tarihe tanıklık etmiştir, ediyordur.
  ve der ki :

  bak ne diyor son sözünde
  yıkılma öyle
  haydi kalk ayağa
  yürü güneşe...
  iyi ki beşiktaşlıyız be.
 • duygular şelale olunca dil ve anlatım şempanze olmuş.
 • fenerbahçe'dir.

  2.35'ten itibaren izleyebilirsiniz.

  edit: başlığa baktım baktım başlıkta ne şampiyonlar ligi, ne torbayla alakalı bir belirteç göremedim. sözlük neydi? sözlük, belirtilen başlıkla alakalı girilerdi. ya siktir git forumda oyna, ya da "şampiyonlar ligindeki birinci torbadan rakibine karşı 3-0 geride iken takımını alkışlayan takım" olarak başlık aç.
 • dünyanın en büyük ligi(?) türkiye süper ligindeki gaziantepspor gibi sikko bir lig maçında değil, şampiyonlar ligi grup maçında, 1. torbadan gelen takıma karşı yapmıştır. ayırt edelim, etmeyenleri ettirelim..
 • ''barça ve madrid gibi modern taraftarların olduğu takımlarda oynadım ama hayatımda ilk kez ilk yarısı 3-0 biten maçta takımı alkışlayan taraftar gördüm. bu durum inanılmazdı, etkilendim.

  - luis figo
 • devre sonunda 3-0 ile soyunma odasına giden takımı geri çağırıp alkışlayarak göndermesiyle ikinci yarıdaki olayları başlatan taraftar.

  ayrıca; başlık taşınır ayar entry'lerinizle böyle göd gibi ortada kalırsınız işte. bir zamanlar başlık taşıma talebi yapmak yerine ilkokul üç çocuğu gibi entry ile ayar vermek uçurulma sebebiydi.