şükela:  tümü | bugün
  • böyle başlık mı açılır değil mi?
    açacağım başlığı sikin siz. ulan bir gün içinde olan boktan olayları ben bu şekilde başlığa sığdıramazken başlığın haline takılmayın çok pis söverim.

ülkenin gün itibariyle içinde bulunduğu durum.

ülke bu hallere düşmeli miydi? bu hallere düşecek ülke miydik ? diye sorası geliyor insanın, zira cumhurbaşkanı bile soruyorsa benim de hakkım var arkadaş.

merak ettiğim şey ise şu; hala mı gitmeyecek? yani ne olması lazım daha? iyice batıp bitmemiz yitip gitmemiz mi?

yazarkasayı ecevit'in önüne atan pezevenk şimdi günah çıkarıyor .

bu esnaf kısmının ben varya, ulan sizin de kıvranacağınız günler gelecek da, bekliyoruz az kaldı. işte o zaman çıkıp girdiğim her bakkala markete tayyibi savunmazsam , bindiğim taksiden dolmuşa, her ağlayan çomara, suya ırmağa sağa taşa tayyip yazmazsam adiyim.
  • "ülke bu hallere düşmeli miydi? bu hallere düşecek ülke miydik ?" evet iste tam da bu hallere dusecek ulkeydik. "caliyorlar ama calisiyorlar" diye diye dustu ulke bu hallere. birilerinin gotunun gili olarak dustu. egitimsizliginin ve cehaletinin cezasini cok ama cok agir odeyecek bu millet.
  • ülke hentaiye döndü*...
  • "arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi"ci komik de geldiğine göre, gündeme dair istikrarı bu gün de yakaladık çok şükür ...
  • 1 tl = 1 tl olduğuna göre sorun yok. dağılabilirsiniz. *
  • $ 3.40 € 3.61 = halkın sikinde mi? hayır. dolar 3.30 olmuş amerika düşünsün diyen bir zihniyetten bahsediyoruz. içtiği suyun, yediği ekmeğin fiyatının bile dolar tarafından etkileneceğinden haberi yok ki bu insanların.

müzakereler iptal = "müzakere ne lan?" - halkın %90'ı

şehitler var = şehit dün de vardı, bugün de var. alıştı artık halk. patlamalara da alıştı. sözlükte bile adana patlaması 2-3 saat içerisinde sol frame'de kayboldu gitti.

kısacası kafası çalışan, bi bok bilen belli bir kesim dışında kimsenin siklemeyeceği olaylar silsilesi.
  • bu muhabbetler dönerken dolar 3.45 euro 3.64 e ulaşmıştır.

tanım: bir an once onlemlerin alinmasi gerektigini gosteren baslik.