şükela:  tümü | bugün
  • yasemin özilhan'ın beyanı;

"pahalı kıyafetler şart değil. 3-5 bin tl'ye de şıklık mümkün"

sanıyorum haberi yoktur bu ülke'de öğretmen ibrahim yeşilbağ işsizlik nedeni ile cebinde son 6 tl'si var iken hayatına son verirken, zafer açıkgözoğlu asgari ücret ile çalıştığı taşeron firma tarafından lağım temizlemeye zorlandı ve sonrasında hayatını kaybetti.

kübra bebeğin açlıktan ölmesi içimizi acıtmaya devam ederken, çocuklarını ısıtamadığı için intihar eden anneler olduğu gerçeği de unutulmasın.

aladağ'da hayatını kaybeden öğrencinin günlüğü'nü açıp okusun. o ailenin 3-5 bin tl'si olsaydı belki de cennet evladımız tarikat yurdunda yanarak ölmeyecekti.
  • yaklasık bi senelik mutfak masrafıma denk gelen para bu benim
  • yasemin özilhan'dan samimi açıklamalar... alt başlığı ile verilen mikkemmel haber...

ekmek yoksa havyar yiyin işte amk fakirleri...

gerçi bu sözlükte dahi victoria's secret mağazasındaki 500 liralık taytı almayıp, 350 liralığını aldığı için kendini ekonomi yapmış hissettiğini "entry" olarak giren minnak burjuva çiçekleri varken bu ablaya da çok atarlanmamak lazım.

birazdan bu haberdeki ablayı savunmak için doluşurlar buraya...
  • avrupa yakası dizisinde oynayan şahika karakterinin 600 tl ye cantamı olur demesi gibi buram buram görmemişlik .
  • kadinin hitap ettigi kitle icin dogru bi tavsiye. o kadinin sahip oldugu gelir grubunda isler boyle yuruyor sevgili ahali o aciklamayi da asgari ucretle ya da 5 -10 bin tl gelir bandinda yasayanlar icin yapmiyor.
    sermaye sahibi ailelerin kadinlarinin gundemi bunlardir. ılk kez mi.sahit oluyrsunuz???
    bu kadinin yaptigi aciklamadan rahatsizlik duymak baska burdan populist yaklasimla günah kecisi ilan etmek baska.
    kadinin ulkede yonetim veya ekonomi alaninda soz sahibi olanlarin yaptigi aciklamalara gore soyledikleri o kadar da linc edilecek seyler degil.
    asgari ucretle gecinmek icin förmuller sunan bi maliye bakanimiz var yanilmiyorsamm
  • tüm hayat boyuncayı kastediyorsa haklı olan kızımızdır. değilse eğer ağzına acilen liu kang uçan tekmesi atılması gerekir.
  • yaşadığı ülkedeki insanların ortalama geliri hakkında fikri olmayan kadın. instagram profilinde şu çantayı gördüm kendisinde. bir çantaya 10bin tl verince 3-5 i küçümsemesi gayet normal tabi.
  • yasemin ergene iken de böyle mi düşünüyordu acaba?
  • (bkz: yasemin ergene)

sanmıyorum direkt böyle demiş olsun. cımbızlanmış bence.

edit: lan kadın açıklama yaptı onu okuyun. hemen linç.
  • bende 13yıldır biriktirdiğim 5bin liram ile ne yapsam diye düşünüyordum sağol yasemin. dava et lan beni.