şükela:  tümü | bugün
  • yasemin özilhan'ın beyanı;

"pahalı kıyafetler şart değil. 3-5 bin tl'ye de şıklık mümkün"

sanıyorum haberi yoktur bu ülke'de öğretmen ibrahim yeşilbağ işsizlik nedeni ile cebinde son 6 tl'si var iken hayatına son verirken, zafer açıkgözoğlu asgari ücret ile çalıştığı taşeron firma tarafından lağım temizlemeye zorlandı ve sonrasında hayatını kaybetti.

kübra bebeğin açlıktan ölmesi içimizi acıtmaya devam ederken, çocuklarını ısıtamadığı için intihar eden anneler olduğu gerçeği de unutulmasın.

aladağ'da hayatını kaybeden öğrencinin günlüğü'nü açıp okusun. o ailenin 3-5 bin tl'si olsaydı belki de cennet evladımız tarikat yurdunda yanarak ölmeyecekti.
  • yaklasık bi senelik mutfak masrafıma denk gelen para bu benim
  • hanımefendinin verdiği fiyatsal aralık asgari ücretten fazla öncelikle. aklının asgari olduğunu düşündüğümden seviyesine inerek cevap vermek istemiyorum. lakin hayatımdan örnek vermek istiyorum.

annemle 3 sene önce falan kadıköy-beşiktaş vapurundayız. önceki gün de anacığım bakırköy pazarından yeni ciciler almış. ben de mümkün olduğunca çok az alışverişe çıkan ve bir günde ne bulursam onu alabilen bir tipim işlerimden dolayı. genellikle zara, bershka vs. giyinirdim. tabi 3 yıl önce olduğunu için şimdi yaşlandık. artık daha klasik markalara takılıyoruz falan. her neyse annemle giderken işte çay simit eşliğinde üstümüzdekileri hesaplamıştık. benim işte hırkam 100, pantolon 150 falan derken sıra anneme geldi. annem bluzum 1,5, pantolon 3 diye sıralıyordu. o an şık olmanın parayla olmadığını anlamıştım.
  • yasemin özilhan'dan samimi açıklamalar... alt başlığı ile verilen mikkemmel haber...

ekmek yoksa havyar yiyin işte amk fakirleri...

gerçi bu sözlükte dahi victoria's secret mağazasındaki 500 liralık taytı almayıp, 350 liralığını aldığı için kendini ekonomi yapmış hissettiğini "entry" olarak giren minnak burjuva çiçekleri varken bu ablaya da çok atarlanmamak lazım.

birazdan bu haberdeki ablayı savunmak için doluşurlar buraya...
  • avrupa yakası dizisinde oynayan şahika karakterinin 600 tl ye cantamı olur demesi gibi buram buram görmemişlik .
  • tüm hayat boyuncayı kastediyorsa haklı olan kızımızdır. değilse eğer ağzına acilen liu kang uçan tekmesi atılması gerekir.
  • yasemin ergene iken de böyle mi düşünüyordu acaba?
  • (bkz: yasemin ergene)

sanmıyorum direkt böyle demiş olsun. cımbızlanmış bence.

edit: lan kadın açıklama yaptı onu okuyun. hemen linç.
  • bende 13yıldır biriktirdiğim 5bin liram ile ne yapsam diye düşünüyordum sağol yasemin. dava et lan beni.