şükela:  tümü | bugün
  • bu ne rezalet be.3-5 filistinli ölüyor diye meclis mi toplanır ?
    edit:filistinde ölen insanlar için üzülüyorum her insan gibi ama benim derdim kraldan çok kralcı olanlarla.şehit için toplanmayan meclis filistin için toplanıyorsa ben o meclisdekilerin taaa....
  • aynı iktidar tarafından yapılmış olan ve hatırladıkça midemi bulandıran;
    kral abdullah gibi bir soysuza 3 gün yas ilan edilmesinden iyidir.
    hiç yoktan garibanların gönlünü alırlar.
  • soma olaylarinda yaverlerine acili turk insani tekmeleten president'imizin, ortadogu askini, arap tutkusunu gosteren eylemdir.

dun londra'da, bir sabah, bir aksam, bir gece olmak uzere toplamda 3 kez pirezidentimiz tarafindan kinanmis, sonrasinda ibrahim kalin bey ve binali beyle, bekir bozdag'in filistin kinamasi bile yeterli gelmemis olacak ki ustune yenikapi mitingi ve meclis toplama icat ettiler. acimizin buyuklugunu varin siz tahmin edin.

bugun dolar 4.39'la acti perdeyi, dunku benzin, motorin, lpg zammina ise haşmetlü president'imiz hic deginmedi bile. ama bbc muhabirine ne dedi duydunuz mu? "ekonomiyi niye bize soruyorsunuz?". yani bizim acimiz daha buyuk.

intifada bu yil secim oncesi bir zamana rastladi. alginizi siken sevgili pirezidentimiz keske denizi biraz daha doldursa cumaya kadar. suriyelileri almaz o alan. he ama suriyelinin sikinde mi intifada, onu da yasayip gorucez. benim gozlemlerime gore hic degil.

14 mayis'ta her seyler zamlaniyor, 18'inde intifada mitingi. belki ismi intifada olmaz ama, intifada sayilmiyor. he bizim halk cok karizma laf diye kullanabilir. bir de ne vardi, he mezalim. o daha iyi olur bak. bence 2398643. uluslararasi demukrağsi ve oy senligi olsun, amaca direkt hizmet etsin. semsiyeyi artik acip sokuyolar cunku.
  • neden rahatsız etti yavşak