şükela:  tümü | bugün
  • diyarbakir'da vuku bulan fantastik olay

bu adam cips icin kavga cikartiyorsa umarim benzin almamistir. 2018 krizinin ayak sesleri iste bunlar ama yanlis yerde yanlis kisiye tepki gosteriyorsun guzel comarim benim.. tepkini sandikta gostereceksin.
  • 3,5 tl ye satılan cipsin faturasını kasiyere kesen insandır(!).
    büyük resmi gördüğü için ilk seçimde malum partiye oyunu verecektir.
    edit: videonun sesli hali
    eğer kasiyer, adamın dediği gibi tekpi verdiyse suçun 3/10 u da kasiyerindir. yanlış olmasın 7/10 u o avukat olduğunu iddia edenin zaten.
  • kasiyer de 3.5 liraya cips yapmasaydı. sonra yok efendim dövdüler, yok efendim şöyle böyle. yap kardeşim cipsi 2 lira, herkes mutlu olsun. ben mesela odamda ürettiğim cipsleri 1.5 liraya satıyorum.
  • fatura ödemeyengillerden olması muhtemel kişilerce yapılabilecek eylemdir. ülkedeki keneleri dökmezsen kan emmeye devam ederler.
  • avukat olduğunu ve tebligat göndereceğini iddia eden şahıs tarafından gerçekleştirilen harekettir.

tebligatın konusu ne olacak? tokat attım ve yedi mi?
  • (bkz: friendly fire)
  • yalnız kasiyerin de artizlik yapmış oma ihtimali var, cips paketini sallamalar filan.
    müşteri sakin gibi duruyor, sonradan aldığı cipsi güzelce yerine koyuyor tekrar.

muhtemelen kasiyer "yav bsg şurdan" dedikten sonra müşteri saldırıyor.

t: cips paketinden çıkan kavga.

told ya editi: iş bu entri, video henüz sessiz iken girilmiş olup, bundan önce müşteriye küfür eden entriler bulunmaktaydı. sesli versyonu sonradan geldi, entriler uçtu gitti...
    "vurun kahpeye" demeden önce akıl süzgecinden bi geçirin olayları.
  • kasiyerin patavatsız davranışları sonucu, avukat olduğunu söyleyen kişinin gereksiz tepkisi oluşmuş.

adam cips 3.5 lira olur mu tekrar okut demiş, kasiyer de paran yoksa alma tarzı cümleler kurmuş. sonrası malum.
  • her şey bir yana kim hakli kim haksiz o kisma hic girmiyorum ama adam ne guzel oturtmuş ya. o elin yanakla buluşma anı, kol ve bilegin mükemmel uyumu... forehand vururken sağ kolun momentumu. şaaap diye resmen doksana takılmış gol gibi keyif verdi.

pompacı da karaktersiz cunku ananı avradını siktigim diyor adam ciktiktan sonra. yav kardesim neden munakasa ediyorsun? adam okut dediyse okut tekrar gitsin. o adamı sen hayatın boyunca bir daha gormeyceksin ve sana dedigi "sunu tekrar okutur musun" diye adamı gonderdikten maksimum 45 saniye sonra adamı unutacaksın. hicbir tatsızlık da yasanmayacak. ama dalyarak orda musteriyle agiz dalasina giriyor. senin gorevin musteriyle munakasa etmek mi yoksa gorevini yapmak mı?

bu pompacıların %90'ı boyle artist oluyor arkadaslar. daha gecen hafta 55 liralik benzin aldim. 50 lirasini kartla cektim 5 lira nakit verecegim. adam plakamı girerken bana dondu "ne bakıyon garip garip versene parayı" dedi. ne gibi garip dedim cevap vermedi. lan sen benimle nasıl boyle muhattap olursun??! al paranı ver hizmeti bu kadar basit. niye musteriyle yuz goz olup sacma sapan diyaloga giriyorsun!!! ertesi gun istasyonun sahibine sikayet ettim. adam bana dedi ki benzin istasyonlarında calistiracak adam bulamiyoruz. hem calisma kosullari/saatler vs hem bayramı tatili pazarı yok. o yuzden istihdam bakımından çok sıkıntılı bir sektor dedi.