şükela:  tümü | bugün soru sor
  • insanı hayrete düşüren bir olay. üzdü.
  • bilgisayar toplarken sürekli olarak karşılaşılan durumdur, oyun bilgisayarı dizmek isteyenlere sabır diliyorum.
  • bu daha başlangıç.
  • bu tip başlıklar içinde 'şaka maka' geçerek açılırdı eskiden, durumun ciddi olduğunu anladı sanıyorum herkes
  • şimdi sakin ol ve yavaşça o hesap makinesini yere bırak.
  • güzel ülkemin asgari ücret birim tutarı olan 1603 doların 7378 tl yapmasından ilginç olmayan tespit.
  • yarım bitcoin almaya karar verdikten sonra farkedilen gerçek.
  • 2013-2014 yıllarında maaşım bu miktara denk geliyorken ve her sene düzenli zam alırken yaklaşık üçte bir oranında fakirleştiğimi görüyorum. bugün gördüğüm bir seçim afişinde türkiye şahlanıyor yazıyordu. sanırım 1000 dolara doğru yol alacağım yakında. memleketin en iyi üniversitelerinden birinde mühendislik, üstüne yurtdışı mastırı. durum ortada. şahlanıyorum.
  • (bkz: güzel para)
  • 6 sıfır atıldı, 1 milyon liralık tuvalet 1 lira oldu. sıfırlar dursaydı 3.500 dolar 16,5 milyar lira olacaktı, şimdi 16,5 bin lira. milyarlardan binlere inmişiz. bu da yetmiyorsa ayrıca dış mihraklar. o da olmadı, bu artış geçici. o da olmadı, ekonomimiz büyüyor. o da olmadı dolar bozun düzelir. ben bir yorum getirmiyorum, duyduklarım bunlar.