şükela:  tümü | bugün
  • ömürlerinin son demine kadar 4 e gelmesini bekleyeceklerdir. yani sene sonuna kadar falan işte. .
  • "o güzel atlara binip gittiler..."
  • kafası çalışan adamdır. uzun vadede bu başlığı açanları sikertecek adamlardır. para kazanmak için aldığını sanmıyorum varsa o şekilde alan evet biraz mallık, anlık alım satım yapan profesyonel birisi değilse. yatırım için harika. sen hiç doların uzun vadede düştüğünü gördün mü? evet diyorsan, urfa menzilde benim hocam uçuyordu tayfadansın. hadi düşsün, borç para ile, sıcak para ile. elbet çıkar gene ki kriz anına denk gelirse neler alınır dolara sıkışanın elinden neler. (bkz: yatırım)
  • yılanoğlu kendilerini hayal kırıklığına uğratmış olabilir ama merak etmeyin, yılanoğlu tekrar gelecek.
  • dolar yerine euroyu tercih etseler bu durumda olmayacakvolan nesildir. trump faktorunu hesap edememislerdir.
  • ekonomi ekranlarının devamlı konuklarından ünlü bir ekonomist, kendi aramızdaki bir sohbette, üç vakte kadar 4 olur demişti. sonra bunu duyan birkaç uyanık tam bu seviyeden almıştı* hala yılanoğlunu bekliyorlar. ben ise öngörülerime ve parasızlığıma güvenip almamıştım.

not: bloomberg'te ne diyorsalar tersini yapın.
  • bkz. kafaya efsane nesil kadar taş düşmesi
  • efsanedir hakikaten. buralar değerlenecek.
  • yüzleri gülmeye başlamış olan nesildir.

efsaneler gerçek oluyor...