• yeni stüdyo alınca yeni isim de yapmışlar. ilk konuğu murat boz olacakmış.
  • isim degistirince musteri kazanacagini dusunen batik sirketler gibi isim degistiren programin yeni adi.

ne diim.
  • o ses türkiye formatlı fragmanı gülerek izledim...3+1 hali iyice sıkmaya başlamıştı, bakalım yeniden eğlendirebilecekler mi göreceğiz bu akşam
  • acun ılıcalı'nın yapımcılığını aldığı şeklinde dedikoduları dönen program. üzüliyim mi sevineyim mi bilemedim şimdi.
  • 3+1'e göre bence daha iyi isim almış program.

ekleme: konuğu ibrahim ve eser'in arasına oturtarak zaten etkisiz eleman olan oğuzhan'ı beden diliyle de dışlamış gibi oluyorlar. konuklar eser ile oğuzhan'ın arasına oturmalı.
  • seyircilerin deli gülmesinden esprileri tam yakalayamadığımız program. anca gülün, anca gülün. yine de gülüşlere güler olduğumuz da bir gerçek. *
  • cumartesi izlediğim tek program. ibrahim, oğuzhan ve eserle program gerçekten kaliteli. cumartesi onlar sayesinde artık daha güzel. bugün artı bir faktör murat boz'un da orada olması. severek takip ediyorum.
  • eğlenceli bir program. her hafta böyle doğallarsa izlerim ben bunu ama eser ve ibo az sussa da oğuzhan da konuşsa. ben gerildim burda. oğuzhan sen de lafa girmeye çalışsana arkadaşım. ama üçünüz aynı anda konuşmayın. isteklerim şimdilik bu kadar.
  • kendimi bir an izlerken bulduğum o ses türkiye skeciyle gülmekten karnımı ağrıtan program. eski ismi 3+1 itici gelirdi. 3 adam daha sevilesi olmuş. eser yenenler' in gökhan halleri çok komik. o ses türkiye' nin jürisi hakikaten eser ibrahim oğuzhan olsa daha güzel olabilir sanki. heyecanla 2. skeci bekliyorum.
  • eser'in gökhan tiplemesiyle beni benden alan program.
hesabın var mı? giriş yap