şükela:  tümü | bugün
  • eser yenenler'in açıkladığı ve şükür dedirten karardır

''girişimci ruhumuza karşı koyamayıp, kendi projelerimizi yapabilmek adına 3 adam yapım'ı kurduk. bu yüzden acun medya'dan ve tv8'den yeni sezonda affımızı istedik. yeni ve güzel şeylerin hazırlığındayız. 3 adam talk show'u da doğru zamanda, doğru yerde sizlerle buluşturacağız.''

biz sizi gezi parkı döneminde star'da 3+1'i yaparken aynı medyanın kuruluşları susarken protestonuzla, cesurluğunuzla tanıdık. acun'un kanatları altında eridiniz gittiniz. reytinglerde ilk 10'daydınız. belki çok geç belki de kurtarabilirsiniz hala imajınızı. yeter ki o günlerinize dönün.
  • geç, çok geç kalınmış karar.

ben unutmam.
  • bu soytarıları acundan başka hangi dallama televizyonuna çıkarıcak merak ediyorum.
  • allahüekber
  • komik olmayan ama çok komik olduklarını sanan 3 sik kafalı japon askerinin aldığı karar.
  • acun'u bu üç antipatikten daha çok seviyorum.
  • "yeni sezonda affımızı istedik.." şeklinde açıklanan ayrılma şekli. acun'un da çok umrundaydı zaten, oturmuş ağlıyordur şimdi. yanda kivili oralet içen 5. yancı gibiydiniz mübarekler. antipatik herkese adam diyen oğulcan engin'den ne farkınız var hala çözemedim. uzaklık iyidir, yolunuz açık olsun. allah fan club'larınıza sabır versin.
  • ben bu arkadaşları seviyorum ve tv8'den ayrılmalarına da çok sevindim, acun'la ilintili her şey midemi bulandırıyor çünkü artık.

edit: başkasını aşağılayarak yükselemezsiniz. ne aşağılık kompleksli herifler var lan. freud yaşasa sizin psikanaliziniz beni aşar siktirin gidin derdi. hayattaki en büyük başarısı tv izlememek olan arkadaşlar: bunun üstünden nemalanıp coolluk kasma devirleri geçti. zaten bi insan kendini ne kadar ispatlamaya çalışıyorsa o kadar eksiktir. aşın bunları komik bile değil. tv izlemezsen izleme çok da sikinde milletin zaten. git rachmaninoff dinleyerek genç werther'in acılarında sürün. gerçi sorsan goethe'yi ve faust'u duydum der ama kim kimi yazmış onu bilmez ya neyse.
  • komik değillermiş. popüler kültür ya. gençler ya. zenginler ya. kıskanın amk.

şuna gülmeyen kişinin insanlığından şüphe ederim ya o derece:

https://youtu.be/xiq0gybdahy

yolları açık olsun.

edit: survivor 2016 skeçleri var bi de. biliyorsunuzdur zaten. yarılmadınız mı lan çakallar. o komik bu komik değil. kim komik amk? siz komiksiniz.