• eser yenenler'in açıkladığı ve şükür dedirten karardır

''girişimci ruhumuza karşı koyamayıp, kendi projelerimizi yapabilmek adına 3 adam yapım'ı kurduk. bu yüzden acun medya'dan ve tv8'den yeni sezonda affımızı istedik. yeni ve güzel şeylerin hazırlığındayız. 3 adam talk show'u da doğru zamanda, doğru yerde sizlerle buluşturacağız.''

biz sizi gezi parkı döneminde star'da 3+1'i yaparken aynı medyanın kuruluşları susarken protestonuzla, cesurluğunuzla tanıdık. acun'un kanatları altında eridiniz gittiniz. reytinglerde ilk 10'daydınız. belki çok geç belki de kurtarabilirsiniz hala imajınızı. yeter ki o günlerinize dönün.
  • geç, çok geç kalınmış karar.

ben unutmam.
  • komik olmayan ama çok komik olduklarını sanan 3 sik kafalı japon askerinin aldığı karar.
  • acun'u bu üç antipatikten daha çok seviyorum.
  • belli bir kitleye hitap eden ve sevilen ama aynı anda bağırarak konuşarak kafa siken üçlümüz.
  • çok sevindim ya herkes benle aynı duyguları paylaşıyormuş
  • komik değillermiş. popüler kültür ya. gençler ya. zenginler ya. kıskanın amk.

şuna gülmeyen kişinin insanlığından şüphe ederim ya o derece:

https://youtu.be/xiq0gybdahy

yolları açık olsun.

edit: survivor 2016 skeçleri var bi de. biliyorsunuzdur zaten. yarılmadınız mı lan çakallar. o komik bu komik değil. kim komik amk? siz komiksiniz.
  • kurtlar vadisi serüveni için geçerli olmayan hadise.

(bkz: melek alemdar)
  • bilgi bilgidir, niye linç ettiniz? okuduğunuz yazdığınız mal başlıkları döktürtmeyin bana. tanım: bir olay. 2017 temmuz'unda açıklanmıştır.
  • ilkokul müsamerelerinden hiçbir farkı olmayan programlarının tamamen bitmesi sevindirici bir haber olurdu. bu gruba çok komik diyenlerin mizah anlayışına da uzun uzadıya değinirsem, gereksizliğe katkı sağlamış olurum.
hesabın var mı? giriş yap