• soysuz piçlerin türkiye'de gerçekleştirdiği iğrenç olay.

nasıl olsa türkler daha çok suç işliyor o yüzden sıkıntı yok. aktroll tayfa daha ümmet yalanıyla kendini kandırsın. bir gün afgan,suriyeli yada arap birinin etkisinde kalır da aklı başına gelir.
  • ya yeter artık gerçekten. sabahtan beri okuduğum iç karartıcı kaçıncı haber bu.

memleket komple 3. sayfa oldu
  • 3 afgan piçinin cezası kesilir de o piçleri buraya getirenlere ne ceza versen yetmez
  • bu orospu çocuklarını ülkeye sokanların allah belasını versin!
  • sadece suçlu bu orospu çocukları mı?

bunları kaçak bir sekilde ülkeye sokan devlet ve sırf az para verecek diye onlara iş veren esnafın hiç mi suçu yok?

olan çocuğa olmuş insallah çabuk atlatır yaşadıklarını.
  • ortadoğudan türkiye’ye getirilen insanların artık iyi niyetle getirildiğini kesinlikle düşünmüyorum. sanki ülkenin düzenini bozmak için büyük planlar yapılıyor. eğer iyi niyetli davranılsaydı ülkeye getirilecek insanlar sıkı bir kontrolden geçirilir ve kamplarda insan gibi bakılırdı, halkın arasına milyonlarca sığınmacı karıştırılmazdı.
  • göçmenler içerisinde arayıp arayıp en sapık, ciğerinden köpek maması bile yapılamayacak bunun gibi alçakları ülkeye kayıtsız şartsız doldururlarsa olacağı da budur. sakın buna ırkçılık bilmemne demeyin, benim lafım çalışmaya okumaya gelen dürüst afgan göçmen yerine özellikle bunlar gibi ne olduğu belirsiz itleri ülkeye sokanlaradır.
  • bunlar özellikle kudurgan.
    suriyeliye şükredeceğimiz nerden aklımıza gelirdi.
  • göçmenler içerisinde arayıp arayıp en sapık, ciğerinden köpek maması bile yapılamayacak bunun gibi alçakları ülkeye kayıtsız şartsız doldururlarsa olacağı da budur. sakın buna ırkçılık bilmemne demeyin, benim lafım çalışmaya okumaya gelen dürüst afgan göçmen yerine özellikle bunlar gibi ne olduğu belirsiz itleri ülkeye sokanlaradır.
    temenni ederim ki salıverilmezler.
    ulan hamile kadına saldıran seydioğlu magandaları 1, tc vatandaşı olup yabancı uyruklularla sınava giren çakallar 2, bu itler 3. ne rezil bir gün bu ya.
hesabın var mı? giriş yap