şükela:  tümü | bugün
  • biletix de duyurusu yapilmis ama bjork.com da hakkinda bir sey yazmayan yine de beni sevincten zıp zıp zıplatan super olay.bu yaz cepte bes kurusun kalmayacagını garanti eden olaylardan sadece bir tanesi ayrıca da..
    http://www.biletix.com/yakinda.htm?id=41
  • (bkz: 23 temmuz 2008 bjork istanbul konseri)
    doğum günü hediyesi gibi gelen, yok artık dedirtmiş ama yoluna insanlar dökecek konserdir. (bkz: #12494078)
  • temmuz ayindan agustos'a kayarak butceleri bir nebze de olsa rahatlatan konser.
  • setlist'in şöyle olduğuna ilişkin dedikodular dolanmaktadır kapalı kapılar ardındaki gipgizli underground toplantılarda:
    intro - earth intruders - hunter - pagan poetry - unravel - all is full of love - the pleasure is all mine - anchor song - army of me - five years - bachelorette - i miss you - cover me - wanderlust - hyperballad - pluto - declare independence

eğer doğruysa çocuğumu keserim..
  • şimdiye kadar duyduğum en müthiş konser haberi.iş bankası'nın verdiği yapboz kılıklı kumbaramı tavan arasındaki kutudan çıkardım, içine her gün bozuk paralarımı atmaya başladım.anneme de dedim ''björk geliyormuş, sen de arada at''.''ben bilmem öyle bicörk micörk'' dedi, hislerim incindi.ama ağustos'ta elimde şıngır şıngır paralarla biletix gişesinde olucam, azıcık çikolata ve dondurma almayı kesersem tabi ki. björkcüm allll iss full off lovee'ı birlikte söyleyelim, benim için de özel olarak joga 'yı söyleyeceğini biliyorum *
  • bu yaz yine biriktirdigimiz tum paralari konser biletlerine harcicagiz anlasildi * . once bjork dinleyecez, iki gun sonra ise leonard cohen ve bu gidisle muzik nirvanasina ulasacagiz yaz sonunda.

bjork'e yakin isimlerin kulaklarina simdiden fisildadim setliste mutlaka eklenecek sarkilari,

declare independence, hyperballad, army of me ve tabi ki i miss you.

sesimiz kisilana kadar her sarkinin her kelimesine eslik edecegim konserdir. *

edit : pagan poetry es gecilmemeliymis. *
  • insanı heyecanlandıran konser.

hürriyet haberi gibi olacak, ama ne yapalım: 2 mart 2008 şangay konserindeki son şarkı olan declare indepence'ı 'tibet, tibet' naralarıyla bitiren björk hanımefendi, çinli yetkilileri küplere bindirmiş; zaten olimpiyat protestoları yüzünden zor günler geçiren çin hükümeti için bardağı taşıran son damla olmuştu. björk'ün bir daha çin'e ayak basamayacağına kesin gözüyle baklırken, izlandalı şarkıcının bu davranışı huy edindiği de ortaya çıktı: meğer güzel şarkıcı avustralya'daki performansını da 'kosovo, kosovo' diye bitirdiği için sırbistan'daki bir yaz festivalinin kadrosundan da çıkarılmış.

eh, biz de merak ediyoruz: bakalım türkiye'de neler olacak?
  • bir sözlük zirvesi için iyi bir konser gibi duran. army of me'de ablamız your on your own now derken yazarlarımızın siktir çeker böylece. ya da çekmezler. ayıp lan. o güzel sese siktir çekmeyelim zirve olursa.
  • düşündükçe elleri ayakları titreten konser.. çok az kaldı.
  • aylarca gecelerce ağlamamın sonucu olmuş konserdir. rüyalar gerçek olucaktır. kamyon çarpsa bile geleceğimdir.
    björktür bu, şaka değil.