• motosikletli arkadaş ayıp etmiş. arada bana da geliyor arabalardan silecek suyu fakat arabanın arkasındaysam sorun etmiyorum. ha bir kere arabanın yanında giderken geldi su bu şekilde, üstelik rüzgar sebebi ile filan değil. direkt olarak su geldi. silecek sağ tarafa çevrilmiş özel olarak. su attıkça içeriden bakıp gülümsüyor dal yarak. ilk ışıklara kadar takip ettim arabayı çaktırmadan, sonra aynasını kırdım pezevengin. gülümsedim ve oradan uzaklaştım.
  • tarih vermenin gereksiz oldugu rezalet. cunku motorsiklet surucusu dendigi an bi rezalet cikiyor. soyleki gecen gun sakarya otobaninda sag seritte 120-130km civarinda seyrediyorum yanimdan en az 200km hizinda bisey gecti. icimden kucuk bi sovdum, cunku daha gecen ay ayni bu manyaklardan biri yanimizdaki araca carpip bacagini asfaltta birakti ve yolun ortasinda oldu mu kaldi mi bilmiyorum. sinirli ve gerginim bu konuda neyse efendim. yaklasik 1km sonra bunu gordum emniyet seridine gecmis kaskini falan duzeltiyor, kameraya cekiyo yavsak heralde millete sekil sukul yapicak amk veledi. dedim aha bidaha gecicek bu.. sol seritten ayni hizda serit degistirmeden devam ediyorum 200metre arkamda kirmizi bi araba benden daha yavas devam ediyo yoluna gozum dikiz aynasinda. benim arkadaki saga sinyalini verdi serit degistiriyo normak bi sekilde. baktim ufuktan bu maganda 250yle yardiriyo. dedim oldu eleman neyse basti frene girdi emniyete motor yalpaladi falan kurtardi. gecti kirmizinin onune el hareketi cekiyo falan. ayni sekilde sag cek isaretleri.. nerden geliyo bu ozguven anlamis degilim. olse sen suclusun ama.. bu serefsizler yuzunden rahat huzurla da arac kullanamiyoruz amk.
  • bu da rezalet mi? diye soruduğumdur. motorcular sayesinde yolda yürüyemiyoruz akdeniz bolgesi taraflarinda. paronayak oldum arkadaş. cs'de pusuyormuşum biri birazdan head shot çekecekmiş gibi bi his uyandiriyor bende.
  • motosiklet sürücülerine saygı duymayı öğrendiğiniz güne kadar bu tarz olaylar size müstahak
  • bu motorcu zibidilerin yeni modası da kask üstünde kamera zımbırtısıyla gelene geçene gider yapmak... kendilerine tavsiyem o kamerayla fazla özgüven sahibi olmasınlar, yoksa kamera sadece kaska değil başka enteresan yerlere de monte edilebilir, bizden uyarması. :)))
  • daha bir tane insan evladı motorsiklet sürücüsüne rastlamadım.salak salak araç kullandıkları için milletin altında kalma ihtimalleri de yüksek.sonra suçlu sensin.motorcu dayanışması diye bir şey de bunlara gereksiz bir özgüven veriyor.hayır yaşadıkları ülkeyi de unutuyorlar.trafik kavgasından silahla vurulanların ülkesi burası.öyle çok atar gider yapmayın bence.ben yapmıyorum şahsen.araç kullanmadan önce bunlar tv'de çıkardı araba şoförleri bize saygı göstermiyor,araçlar bizi sıkıştırıyor vs vs. ulan adamlar haklı herhalde derken trafikte olayın öyle olmadığını görüyorsunuz.kimseye saygıları olmadığı gibi herkesten de saygı bekliyorlar.oldu yavrum.görürsem söylerim!
hesabın var mı? giriş yap