şükela:  tümü | bugün
  • yeni kabinenin ilk 100 gün hedefindeki 400 projenin kamuoyu ile paylaşılacağı, beştepe millet kongre ve kültür merkezi’nde tüm bakanların ve yaklaşık 2 bin kişinin katılacağı programda yapılacak açıklama.
  • 100 günlük meşguliyet.
  • belki de en önemli konularından biri tasarruf olan/olması gereken açıklama için yapılan organizasyonun maliyeti muhtemelen 10 milyonlar mertebesinde olacaktır.
  • beton, asfalt, rezidans projelerinin açıklanacağı ve milletin a.koyacağız diyen yandaşların nasıl zengin edileceği üzerine projelerin açıklanacağı gündür.

kek, çay, bahçelerde yuvarlanmalar da bonusu olacaktır pek tabii.
  • 33 yasindayim ve ben dogdum dogali cozulemeyen enflasyon, issizlik ve cari acik problemlerini 100 gunde cozmeye yonelik olacaktir. dogal olarak yine ustu ortulecek, kalici cozum getirilemeyecektir.
  • bence amerika'ya gözdağı verilmeli ve 100 günlük açlık grevine gitmeliler.
  • ekonomiyi düzeltme adına bir çalışmanın olmayacağı eylem planıdır.

onlar da farkında geminin su aldığının, bari gündemi değiştirelim diyorlar.

titanikteki kemancılar işte bunlar.
  • kanal istanbul, manal istanbul gibi saçmalıklara devam edilirse yarın borsa, kur ve faiz cephesinde sert hareketler gelecektir. kişisel beklentim de bu deli saçmalarından bahsedileceği yönündedir.
  • tabii ki kanal istanbul manal istanbul gibi saçmalıklara devam edilecektir!

"biz bir bok yedik; ama yeni düzenleme planımız bu, hep beraber kalkacağız bunun altından..." derlerse sksinler!

durmak yok inkara devam!
  • 9 temmuzda açıklanması gereken program. 25 gün boşuboşuna geçti gitti. hani yeni sistem hız demekti? bir gazla, kurumları cumhurbaşkanlığına bağladılar. isimlerini değiştirdiler. sonra hız mız kalmadı.

(bkz: 9 temmuz 2018 rte cumhurbaşkanlığı yemin töreni)