• ankara 5. sulh ceza hakimliği'nin vilayetler turizm ve ticaret a.ş.'nin talebi üzerine verdiği 07.01.2020 tarih ve 2020/349 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • 11 ağustos 2019 tarihinde baroni adlı yazar tarafından açılan başlık. silinen içerik google önbellek'te mevcut ancak yakında o da erişilemeyecek duruma gelecek. bu nedenle the wayback machine üzerinde kayıt aldım, buradan ulaşılabilir.
  • vilayetler evi denen saçma mekanda değil düğün yapmak, adım bile atmamak gerektiğini gösteren rezalettir.

ayrıca o yeni gelen yönetimin başındaki müdür dayağı hak etmiş ama yazar arkadaş sakin biriymiş.
  • hem insanları mağdur et hem de başlık sildir. çözüm mü bu şimdi? neymiş yeni müdür gelmişte mekanda alkole kesinlikle karşıymış. masada alkol görürse şalteri indirirmiş. bu mekanların bir yönetmeliği yok mu? her gelen müdür sanki babasının mekanını işletiyormuş gibi istediği keyfi uygulamayı yapabilir mi? hadi diyelim ki yönetim böyle bir karar aldı; o zaman mağdur ettiğiniz kişinin mağduriyetini gidereceksiniz, gerekiyorsa yeni mekanı siz ayarlayacaksınız. ülkede hukuk ancak böyle rezalet başlıklarını sildirmek için var sanırım. başka ülke olsa böyle mağduriyetlere sebep olanlara ciddi tazminatlar ödetirti iyi ki sildirmişsin başlığı çünkü çözümden kaçmıştı şimdi haberim oldu.
  • rezalet gibi rezalet.

insanları mağdur eden, müşterisine değer vermeyin bunun gibi mekanların kapısından bile girmeyin.
  • (bkz: içerik sildirmenin tam tersi etki yapması)
    şimdi bu başlık altında yazılanları sildirince olay unutulacak ve kapanacak mı zannediyorlar? asıl tam tersi olay unutulmak üzereyken tekrar alevlendirmekte başka bir şeye yaramaz bu yaptıkları.
8 entry daha
hesabın var mı? giriş yap