şükela:  tümü | bugün
  • sezonun ilk el clasico'su. real ligde ve avrupada namamağlup ilerlese de bale in yokluğu ve nou camp faktörüyle ilk yenilgisini bu maçta tadar diyorum.
  • la liga 14. hafta karşılaşmasıdır.

real madrid, barça'nın 6 puan önünde çıkacak. real şu sıralar sakatlıktan çok çekiyor. eksiklere bakınca, barça deplasmanında beraberlik bile real'i mutlu eder.
  • barcelona'nın son haftalardaki kötü performansı, real'in eksikleri ile birleşince; sonucu tahmin edilemez bir mücadeleye dönüşen maç.
    1.90'lık oranı ile (boyum kadar neredeyse) barcelona galibiyeti'ne 600 lira basmayı planlıyorum. gelirse ekime, gelmezse tarrağı yerim.
  • messi'nin tokatlayacağı maç.
  • fc barcelona için la liga santander şampiyonluk yarışında var olup olmama maçı.

beraberlik halinde real madrid şampi, real galibiyeti halinde de şampiyon diyebiliriz rahatlıkla.

bir de sevgili luis enrique'ciğim; ne olur şu andre gomes isimli futbol fukarası arkadaşı oynatma!
  • real madrid'in puan sıralamasında avantajla çıkacağı maçtır. son zamanlarda zaten fazlasıyla sakatlık durumu yaşadılar en sonuncusu da 4 ay boyunca uzak kalacak bale oldu zaten. bu deplasmandan alınacak beraberlik bile real'in kupa yolunda büyük avantajı olur.
  • barcelona'nın yenerek çıkış yakalayacağı maç olacaktır. barça kendi evinde oynuyor ve rakip takımda bale yok 1.90 oranın efsane olduğunu düşünüyorum.
  • bizimle beraber arda turan'ın da izleyeceği maç.

edit: keşke izleseydi.
  • 18:15'te başlayacak ligtv3'ten yayınlanacak maç.

fb- bjk maçını izleyecek olanlar sadece tek yarısını izleyebilecekler bu maçın.
  • barcelona için ölüm kalım maçı.

barcelona cidden kimliksiz oynamakta son haftalarda. bu yüzden rakipleri bu özgüvenle karşılarına çıkıyor ve ciddi fizik oyunu ortaya koyuyorlar.

barcelona orta sahadaki mükemmel oyun anlayışını artık yansıtamıyor. bu da sistemin çöktüğünü gösteriyor oyun içinde.

orta sahası güçlü bir barcelona bu maçı alır, yoksa ronaldo'nun maçı olur.