şükela:  tümü | bugün
  • sezonun ilk el clasico'su. real ligde ve avrupada namamağlup ilerlese de bale in yokluğu ve nou camp faktörüyle ilk yenilgisini bu maçta tadar diyorum.
  • la liga 14. hafta karşılaşmasıdır.

real madrid, barça'nın 6 puan önünde çıkacak. real şu sıralar sakatlıktan çok çekiyor. eksiklere bakınca, barça deplasmanında beraberlik bile real'i mutlu eder.
  • barcelona'nın son haftalardaki kötü performansı, real'in eksikleri ile birleşince; sonucu tahmin edilemez bir mücadeleye dönüşen maç.
    1.90'lık oranı ile (boyum kadar neredeyse) barcelona galibiyeti'ne 600 lira basmayı planlıyorum. gelirse ekime, gelmezse tarrağı yerim.
  • messi'nin tokatlayacağı maç.
  • fc barcelona için la liga santander şampiyonluk yarışında var olup olmama maçı.

beraberlik halinde real madrid şampi, real galibiyeti halinde de şampiyon diyebiliriz rahatlıkla.

bir de sevgili luis enrique'ciğim; ne olur şu andre gomes isimli futbol fukarası arkadaşı oynatma!
  • real madrid'in puan sıralamasında avantajla çıkacağı maçtır. son zamanlarda zaten fazlasıyla sakatlık durumu yaşadılar en sonuncusu da 4 ay boyunca uzak kalacak bale oldu zaten. bu deplasmandan alınacak beraberlik bile real'in kupa yolunda büyük avantajı olur.
  • barcelona'nın yenerek çıkış yakalayacağı maç olacaktır. barça kendi evinde oynuyor ve rakip takımda bale yok 1.90 oranın efsane olduğunu düşünüyorum.
  • 18:15'te başlayacak ligtv3'ten yayınlanacak maç.

fb- bjk maçını izleyecek olanlar sadece tek yarısını izleyebilecekler bu maçın.
  • bol gollü geçecek bir başka el clasico.

edit : hay şansıma.
  • bizim kokuşmuş ligde oynansa puan farkı açılmasın diye sonucu önceden belli olurdu.

bizde değil neyse ki, keyifle izleyeceğiz.

not: hala madrid.