şükela:  tümü | bugün
 • 1-hakem cücü ise fener lehine penaltı olma olasılığı % 100'dür.
  hakem cücü ise bonus; fener lehine kırmızı kart
  2- hakem cücü değilse fener lehine penaltı olma olasılığı ;% 100
  kırmızı kart olmayabilir!
 • buyuk takim olmanin, buyuk takim taraftari olmanin kolay olmadigini bizlere gosteren basliktir.

  simdiye kadar turkiye'de ve avrupa'da namaglup devam ediyorsun, takimin deyim yerindeyse tas gibi top oynuyor; galatasaray'a, napoli'ye ve benfica'ya karsi muhtesem donusler yapmissin ama hala oynanmamis mactan korkuyorsun.

  iste senin gibi adamlar yuzunden (bkz: beşiktaşlı ağlaklığı) seklinde basliklar aciliyor..

  bir galatasarayli olarak soyluyorum; takimin bu kadar iyi top oynarken endiselenmeni, korkmani, bu tarz hareketlere girmeni gerektirecek bir durum yok.
 • amk şuna bile laf söylüyorsunuz. buzz gibi penaltı. adamı biçti resmen. infaz memuru gibi çalıştı. daha ne olacak kafasına mı sıkacak.

  sizin sağduyunuzu sikeyim.

  not: gassarayspor
 • damarını siktiğim ahmağın biri geliyor, salak salak başlıklar açıp bir gürûhu zan altında bırakıyor siz de "ağlicaksanız oynamayak, beşiktaşlılar ağlak" diyorsunuz. bu salağı baz alırsanız evet ağlağız. ben de bir beşiktaş taraftarı olarak diyorum ki "sizden korkan sizin gibi olsun"
  maçın başlığına (bkz: 3 aralık 2016 fenerbahçe beşiktaş maçı) yazdığım gibi, hakem hatası olmasın, âdil bir maç dönsün yenilsek de koymaz. iki taraf da güzel futbol oynasın, taraftarlar saygısızlık etmesin, fenerbahçeliler misafirperver beşiktaşlılar efendi olsun yeter.
  tanım: olmayacak şey değildir, tosic var beck var, elle oynanır, fabri birini indirir olabilir yani. direkt hakeme bağlanmaması gereken öngörü.
 • ilk malubiyetini alacak takım taraftarının serzenişidir. ne olacaktı? lig böyle mi bitecekti?
  not: kartalı severiz, sayarız. ama,
  burası kadıköy... gerisini biliyorsunuz.
 • (bkz: 3 aralık 2016 fenerbahçe'ye penaltı kazandıracak tinerci kazma defans)

  o zaman sen kendine odaklan beybi.
 • diyoruz ya günümüz değerleri kalitesizleşti,doğru...ne yazık ki bundan en çok beşiktaş taraftarı nasibini aldı.ben anlamıyorum arkadaş,bu adamlar ali gültiken çizgisinden ne ara turgay demir çizgisine geriledi.ben beşiktaşlıların egemen olduğu yerde karagümrük'te büyüdüm,çarşı'yı iyi bilirim ve ondan bu ikazım.üzülüyorum da açıkçası,yapmayın oğlum,derhal büyük ali çizgisine geri dönün,bir fenerbahçeli dostunuz olarak söylüyorum bunu...