şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçe' nin derbi maçın skoruna göre zirveye bir adım daha yaklaşabileceği bir maç.

tabi başakşehir' in durumuna göre yaklaşamayabilir.

not: başlığı niye açılmamış lan bunun?
  • robin van persie'nin oynamaması gereken maçtır. ilk 11 oynamayı kaldıracak düzeyde değil kendisi. parasını da infantino ödüyor nasılsa.

jansenn cezalı. soldado ve fernandao'nun durumu belirsizdir. ilerde oynaması gereken adam aatıf'dır.

yalnız bu sol bek sorununa artık takım içinden başka bir çözüm bulunmalı. benim adaylarım.

1 isla
    2 alper
    3 dirar
    4 josef

tek önlibero oynayacaksak hasan ali bir nebze idare ediyor ama ismail ile yürekler ağızda maç izliyoruz. çift önlibero bile ismail ve şener'in açıklarını kapamaya yetmiyor.

muhtemel 11

____________aatıf____________
    _____valbuena___giuliano______
    __alper_______________dirar___
    ___________ souza ___________
    __hasan______________şener__
    _______skrtel______neto______
  • kasımpaşa bu aralar formda. kupa maçı dahil son 4 maçın 3'nü kazandılar, 1'de berabere kaldılar. beşiktaş'la 2-2 oynadılar. rvp ve fernandao ile bu iş olmaz. umarım soldado'nun sakatlığı ciddi degil. başakşehir bu akşam kayseri'ye kesin puan kaybeder. beşiktaş 3 hafta artarda puan kaybetmez, gs'yi yenerler. fener kazanarak lider başakşehir'in 4 puan, gs'nin 3 puan gerisinde olur
  • fenerbahçe, galatasaray ve beşiktaş'ın karşılaştığı hafta puan kaybetmemek için elinden geleni yapacaktır. ancak sol bek sorunundan bahsedilmiş.
    sayın ismail bey, gerçekten yanlış meslektesiniz. ne kadar iyi niyetli olduğunuzu görüyoruz ama siz futboldan özellikle savunma yapmaktan anlamıyorsunuz. her atakta pozisyon hatası yapıyor, rakibinizi kaçırıyor ya da unutuyorsunuz. lütfen emekli olup, şişli'de bir restoran açın. yatırım tavsiyesidir.
    anthony'nin de dediği gibi takım içinden çözülmesi gereken bir mesele. isla'yı neden sol beke çekip şener ile ikisini oynatmıyor anlamıyorum. şener her maç hücümda atraksiyona giriyor ve savunmada da fena işler çıkarmıyor. en azından adam nerde durması gerektiğini falan biliyor.
    birde dirar meselesi var. eyy yetkililer, duyun sesimizi ya da görün artık şu adamı. bu adam sağ açıkta oynayamıyor. hiç bir yaratıcılık yok. adam da ilk geldiğinde, ben bekim dedi. bu adamı ya bekte oynatın ya da sağ açığa başka birini koyun, lütfen.
    gelelim giuliano meselesine. adam iyi abi, adam iyi. gol atıyor, veriyor-kaçıyor, ara pas atıyor. aman tanrım, ne kadar 10'a benziyor. umarım form tutarak devam eder.

ve forvet sorunu. açıkçası fernandao ve van persie'nin durumlarını bilmiyorum. ancak persie kadıköy'de tepkiyle karşılanacaktır. bu da takım üzerinde olumsuz etki yaratır. sağlıklı ve oynayabilecek durumda olsa bile diğer seçeneklerin düşünülmesini tavsiye ederim. van persie kazanılmak isteniyorsa, basit bir deplasman maçında oynayıp 2 gol atıp kendini taraftara affettirmesi gerekecektir. öyle direkt kadıköy'de 11 çıkartmazlar adamı.

sonuç: fenerbahçe'nin tüm bu durumlara rağmen ve tabii ki başkomutanımız aykut kocaman'a rağmen kazanması gereken maçtır.
  • fenerbahçemizin derbi sonrası kesinlikle kazanması gereken maç. eğer gitmeyecek ve öğrenciye devretmek isteyen için buralarda olacağım. yeşillendirirseniz çok sevinirim.
  • öğrenci bir arkadaşı sevindirmek mac bileti için yesillendirebilir.ilk kez gittigimde sivas maçını 4-1 aldik.ugurlu geldiğimi düsünüyorum.
  • ayağımıza gelen fırsatı kaçırmamız gereken maçtır. ama böyle durumlarda nedense haşortmanlı arkadaşa hiç güvenemiyorum. forvet sıkıntısı ile çıkacağımız maç olacağından yarın giuliano'ya büyük iş düşecektir. umarım kazanacağımız maç olacaktır.

edit: güvenimi(zi), inancımı(zı) ve ileri görüşümü boşa çıkartmadığın için teşekkürler giuliano. adam şimdiden 2 tane salladı.
  • şaka maka fb üst üste 2 hafta son saniye golleriyle puan kaybetmemiş olsa bu maça belki liderlik için çıkacaktı. büyük ihtimalle maç berabere bitecek ve aykut "lidere 1 puan daha yaklaştık" diyecek.
  • fener 1-0 yenecek ve golü de skrtel atacak.
  • kağıt üstünde fenerin alacağı maçtır. ancaaak fener bu kritik haftaları kaçırmaz, kesin puan kaybeder.