şükela:  tümü | bugün
  • sapıktır o. cin olsa duramazdın sevgili yazar :)
  • uykuya dalalı çok zaman olmamıştı ki önce garip sesler duymaya başladım sonra koridordan ayak sesleri, en son da odaya girdiğini duydum. arkam kapıya dönük yatarım. yatak çift kişilik zaten tek yatıyorum. yatakta bir baskı hissettim önce, sonra da geldi arkamdan sımsıkı sarıldı. elime falan dokunuyor hissettim elini, sarılırken sırtımda baskıyı hissettim şaka değil. ulan o kadar yalnızım ki hoşuma gitti amk korkacağıma. dönemiyorum da zaten. "geldin bari sevişelim." dedim. gidiş o gidiş.

musallat olan cin bile beni istemiyor amk :((
  • aptal bir yazar beyanatı. sıkıldık artık böyle saçma sapan başlıklardan. yapmayın kardeşim şunu. ben şahsen yastığımın altında sıçan kuyruğu tutuyorum. ayrıca odamın kapısının eşiğinde de kurumuş horoz götü var. bu şekilde önlemler alındığı zaman cin min gelmiyor. sen git önlem alma. sonra cin musallat oldu kaçırdım diye gel sözlükte ağla. yeter be kardeşim, gidin başka yerde ağlayın.
  • --- spoiler ---
    yallah cinler yallah cin çık cin çık cin çık
    --- spoiler ---

şeklinde kovulabilir.
  • dabbe serisi çalışanlarının korkulu rüyası olan yazarın başından geçen kötü olay.
  • (bkz: engelle)
  • tanım:yalnız bir yazarın değişiklik içeren serin hikayesi (bkz: karabasan)

yemek yeyip yatmayın amk buraya sıçıyorsunuz.
  • biz insanlar çok garibiz valla,bu arkadaş bunu yazarken komik olduğunu ve milletin çok beğeneceğini falan düşündü mesela,garip kafalar var yeminle.
  • olayın cinle alakası yoktur.kapıcının oglunun evleri karıştırması nedeniyle önce yazar arkadaşımızın arkası kapıya dönük pozisyonundaki(arkam kapıya dönük yatarım) manzaradan ümitlenip eğilip(yazarın sırtından destek alarak) yüzüne bakınca o coşkunun yerini hüsrana bırakması sebebiyle can havliyle ortamdan adeta kaçarcasına uzaklaşmasının çok açık olduğu vakadır.

(bkz: vaka-i şerriye)