• bu şehrin hiçbir spor müsabakasına katılmasına izin verilmemeli.
  • kimse demesin üç beş kişinin yaptığını tüm şehire maletmeyin diye..
    sıktınız artık.
    tipik trabzon ve halkı.
    sorsan hepsi erkek, delikanlı; güvenlik araya girmese kadın hakemi tekme tokat dövecek şerefsiz herifler..
  • böyle bir platformda bile şu yaşananları "vesely kızıştırdı" diyerek normalleştirmeye çalışan insan müsveddelerinin olduğu maç. ulan şu rezilliğe sebep olacak ne yaptı vesely? sahadaki basketbolculardan bir tanesinin bile ismini bilmediklerine emin olduğum, tamamen fenerbahçe'ye küfür etmek için maça gelmiş bir grup futbol holiganının kudurmuş köpek gibi sağa sola saldırmasını, "vesely kızıştırdı" diyerek normalleştirmek nasıl bir haysiyetsizliktir bilemiyorum. ogün samast denilen faşiste hayranlık besleyen topluluktan fazlasını beklememek lazım gerçi. faşistlik iliklerine kadar işlemiş bunların.
  • trabzon 1976'dan beri kendi evindeki maçlarda fenerbahçe'ye saldırıyor. olayı 2011'e endeksleyen "ergenler" o günleri görmedikleri için gelmiş duyar kasıyorlar.

(bkz: ne oldu magnum'la mı ateş edildi)
  • bağnazlık, salaklık, medeniyetsizlik yüzünden oynanamayan, oynatılmayan karşılaşma. uzun süre yaşadım trabzon'da gördüklerimin hiçbirine şaşırmıyorum. bu şehir budur, ne bir eksik ne bir fazla.
  • barbar hayvanlar gelmiş hala "ama vessely ortamı gerdi". sizin gerginliğinizi siksinler.
    sizin her gerildiğinizde kudurmuş itler gibi saldırmanıza neden olan barbarlığınızı siksinler.
    1996'nın şampiyonu da fenerbahçe, 2011'in şampiyonu da fenerbahçe. 2012'de de bu taraftar kendi sahasında rakibe saldırmadı, kendisine durduk yerde biber gazı sıkan fetocu emniyete saldırdı.
    ogün samast oleyciler sizi
  • trabzon bu ülkenin yüz karası olmaya devam ediyor. bu ülkeden trabzon şehri silinse eksikliğini hisseder miyiz lan ? bence etmeyiz, sadece zarar orospu çocukları.
  • fenerbahçe'nin hayvan terbiye ettiği bir başka maç.
  • hala vesely yazanlari gormek insani sasirtiryor. bu insanlar ya maci izlemeden yorum yapiyorlar ya da artniyetliler.

ahanda pozisyon hala vesely diyen varsa gitsin gozluk mu takar bir klinige mi yatar bilemiyorum.
  • hala olayı 2011' e bağlayan bazı insanlar görüyorum. ulan 1970' lerden beri fenerbahçe o şehre her geldiğinde türlü şerefsizlikler yapılmadı mı?

gören de her şey 2011 de başladı sanacak.
hesabın var mı? giriş yap