şükela:  tümü | bugün
  • 10k alan kuru göt seviyor ama genelde.
  • ben 15-20 arası kazanıyorum davul da dengi dengine 3bin alan kızı ben naapiim der sepetlerim
  • vajinasını değer sanan her kadın, değersizlikle sınanır elbet. hayatın sizi en iddialı olduğunuz yerden vurma gibi şakacı bir tarafı var.

hayat standardınızı dişiliğiniz belirleyecekse, kendinize kadın değil “mal” diyin.
  • valla benim maaşım 1600 lira gözüküyor ama şirket benim. evlenirsen ekime evlenmezsem sikime kadar diye cevap verilmesi gereken dişi birey.

not: evliyim.

edit: başladığında 1600 liraydı asgari ücret asgari ucretliyim kısaca. ek olarak bazı gerizekalılar vergi kacirdigimdan dem vurmuş. birincisi şirketin kasasindan karpayi aldığımda odedigim vergilerin üstüne % 15 stopaj ödüyorum , ikinci olarak maaşı ve sgk yi yüksek gostersem de gostermesem de bok gibi sağlık hizmeti ve verdiğim paranın karşılığını vermeyecek bir emekli maaşım olacak tatlı kafamı neden yorayim?
  • otuza kadar evlendin evlendin evlelenemedin ortalıkta takılırsın cevabı ile yüzleşmesi gereken beyaz yakalı beyanı.
  • bok ye
  • 10k maaş alan erkekle evlendiğinde karşılığında erkeğe nasıl bir hayat sunacak acaba diyenlere hemen söyleyim; bi bok sunmayacak. bu kızımız muhtemelen yüksek maaş alan erkekle evlenecek sonrasında ise bu evlilik olayını bir meslek gibi gören kadın grubu var malumunuz. evleniyor, çocuk yapıyor, emekli olup nafaka yemeye başlıyor ikinci yıldan itibaren. hah işte bu kadın da o gruptan, o yüzden 3 bin alan erkekle evlenmez, etin ne budun ne ki senden ne koparabilsin amk. böylesini sikecen sonra da ben duştan çıktığımda gitmiş ol diyip gönderecen başından.

edit: imla.
  • 10 bin tl maaş vardı da biz mi red ettik abk (ağzını burnunu kırdığımın). koskoca devlet memuruna 3500 tl maaş veriyorken özel sektör 20 bin mi verecek. *[(bkz: ya bu deveyi gudersin ya bu diyardan gidersin)*]
  • parayla evlenen yeni nesil kızlardan biridir.

şaşırmamak lazım.
  • linç edilmemesi gereken kızdır. en azından açık açık söylemiş bir çoğu gibi gizliden gizliye o tarz arayışlara girmemiştir.