şükela:  tümü | bugün
 • https://www.youtube.com/watch?v=oe96fmbq7ba

  şu videoda göreceğimiz vatandaştır.

  yani ''arkadaşlar hepinize iyi akşamlar, aklıma bazı şeyler takıldı da...''

  diye cümleye başlayıp derdini anlatan bir bilirkişi çıktı mı karşınıza?
  bence bu vatandaşı makale formatına dönüştürüp nasa'ya mail olarak gönderelim.

  edit: bazılarımızın beyni aids kapmış galiba, ataerkil falan diyerek kendince kadınlığın duyar mekanizması olmuş. ama atladığı yer, orijinal söyleme sadık kalmak olacaktı. olsundu, sonuç olarak ataerkil kelimesini cümle içinde kullanmış olması da bir başarı efendim.
 • daha önce de bu bakınızı vermiştim,

  (bkz: şaşıranı siksinler)

  memleketin %60'ını gözümüze çarpan yiğidonun videosu.
 • kendi capinda cem yilmaz olmus, kendisi icin onemsiz ama insanlik icin onemli bir veri ortaya koymus guzel vatandasimiz. sahsi fikrimce basarisizlik, herhangi bir basaridan cok daha fazla insani detay icerir, olagan insan halleriyle kendimizi bir baskasi adina utanarak izlerken, aslinda utanc duvarini kirdigimizda adina utandigimiz kisinin kendimiz oldugunu, ortalama insan oldugunu fark ederiz zira aklinda olmayan bir seyi anlayamazsin, daha da ilginci ise aklinda olan bir cok seyle de yuzlesmek istemezsin, utanirsin, o izledigin sade vatandas ile senin ortak noktan olmasa, o adamin yaptigi gulunc seyin gulunc oldugunu dusunup kendinle ozdeslestiremez ve bunun utancini da yasayamazsin. iste bu yuzden, sirf bu sebepten bu videonun onemli bir vide oldugunu dusunuyorum.

  not: yarin oburgun bu adam hirs yapar da stand-up falan yapar da basarili olursa bu entry'nin ciktisini alip yiyecegim.
 • (bkz: 1 başlıkla bilim insanlığını bitiren ataerkil suser)
 • 0.55 sn'den sonra annesi nasıl spor yapıyorsun demişti. sporun iyiydi esasında ama bu nasıl bilim konuşmasıdır, beynini aç da biraz koku gelsin, çıksın be hüseyin.

  https://www.youtube.com/watch?v=7w68npygxhk