şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kk savaş yapmaz
  • (bkz: hiç kimseyle)

ben mal mıyım?
  • herkesin cevabını adı gibi bildiği ancak siyasi kimliğine toz kondurmamak adına cevap vermeyeceği başlıktır. kaçamak entrylerle dolu, bol bakınızlı bir başlık olacağına bahse girerim.
  • "çok giresi olan insan gidip kendi kendine,kendi aile efradıyla girsin, bana bulaşmasın" şeklinde yanıt vereceğim soru.
  • 3. dünya savaşında taraf olamamak gerektiğine yetecek kadar aklı olan biriyle.
  • kk ile girerim. böyle bir şey olabilir mi? diye diye savaşa girmez. ikinci dünya savaşına girmemek gerekir zaten. ezer geçerler. ismet paşa bunu görmüş ve girmemişti. isabet etmişti. alman ordusu yunanistan'ı yanılmıyorsam 7 günde işgal etti. bizde istanbul'a girmesi 2 günlerini alırdı. şırnak'a kadar gitmeleri de 2 aylarını falan alırdı.
  • dunya savasi doneminde basinda maceraperest tek adamlar olan ulkelerin dunya savasi sonrasi durumunu incelemek lazim.

elbette ki kilicdaroglu'nu tercih ederim, cok kotunun az iyisi seklinde. erdogan liderliginde girilecek bir savasin sonunun felaket olacagini gormek cok zor degil.
  • meral akşener ile arttırıyorum. neden dışarıda bıraktığınızı da anlamadım! girmek zorunda kalırsak, en dik duruş onda olacaktır. memleketi işgal ettirip "kandırıldık, beni affedin" deme riski olan birine asla güvenemem!

not: savaşa karşıyım!
  • rte ile bakkala gidilmez, kk ise bakkala bile gidemez.