şükela:  tümü | bugün
 • dünyada ortadoğu'dan başka hiçbir yerde -çılgın kuzey korelileri tenzih ediyorum- toplu tüfekli savaş olmayacağı için bu başlangıç kesinlikle ortadoğu coğrafyasında olacaktır. hatta daha sonra savaşa katılmak için başvurusunu yapan ortadoğu coğrafyası ülkesi olmayan ülkeler de gelip savaşlarını bu coğrafyada gerçekleştirecekler, ne gerek var kendi topraklarını kirletmeye değil mi, hamdolsun teknolojileri de yeterli 15 dk gelirler uçaklan. önümüzdeki bir sene içinde gerçekleşirse çok makbule geçer çünkü çok sıkıldım, biraz hareket.
 • hurriyet gazetesinin haberine gore carsamba gununden once baslamasi muhtemel savastir. ve ayrica ayni gazetenin haberine gore türkiye’nin doğu hava sahasının kontrol ve güvenliğini sağlamakla görevli olan diyarbakır 2’nci hava kuvvet komutanlığı’nın 8’inci ana jet üssünde, suriye’de yaşanan gelişmeler ve abd başta olmak üzere uluslararası güçlerin suriye’ye yönelik olası hava saldırısı karşısında alarm seviyesinin ’ikinci derecede yüksek tehlikeyi haber veren’ alarm olarak bilinen turuncuya çıkarıldığı belirtilmistir. kimilerine gore de amerika bu mudahaleyi hafta sonu yapmayi planlamaktadir cunku piyasalarin bu durumu en az zararla atlatmasini istemektedir.

  (bkz: kiminin parasi kiminin duasi)

  biz ki henuz kendi icimizdeki guvenligi ve barisi saglayamamis bi ulke olarak bu savasta ne halt ediyoruz diye sormadan da edemiyorum.

  (bkz: http://www.hurriyet.com.tr/planet/24617599.asp)
 • ------------ spoiler ---------------

  isengard'ın ateşleri yayılacak, tıkışkazası ve geyikdiyar ormanları yanacak. ve... bu dünyada eskiden yeşil ve iyi olan her şey yok olacak. shire diye bir yer olmayacak, pippin!

  ------------ spoiler ---------------

  the lord of the rings'ten değil, dünyanın şu an içinde bulunduğu durumdan tanıdık geldi mi?

  işte böyle başlayacak 3. dünya savaşı...
 • 2. dünya savaşı'nın bitimine denk gelecektir.
 • 2. dünya savaşını konu alan filmlerde savaş öncesi insanların hissettiği huzursuzluğu vs. izleriz ya. herkesin dilinde bir savaş söylentisi vardır. eğer yönetmen işinin ehliyse o çıkmamış ama çıkmakta olan savaşın varlığını hissederiz biz de. insanlar hisseder, savaşın çıkacağını, kötü günler geleceğini. dünyaya, bilhassa da türkiye'ye baktığımda sanki o filmlerden birini izliyor gibiyim. bir şeyler henüz olmamış ama olması an meselesi gibi. halihazırda suriye'de yaşananlar var zaten. israil gazze'yi işgal etti, kara harekatıyla, bombasıyla çoluk çocuk dinlemiyor katlediyor. bir de rusya ukrayna'da malezya havayollarına ait uçağı düşürdü bugün. ukrayna'da yaşananlar zaten malumumuz. o kadar çok parametre var ki hesap kitap yapmak güç. müthiş zor ve unutulmayacak yıllardan geçiyoruz bence. ve sanki daha hiçbir şey başlamadı. ama çok az kaldı.
 • 3. dünya savaşı çıkarsa bir tane politikacının çocuğu gitmez, o kefen giyenler, başlarına rte yazılı bandana bağlayıp "pazartesiyi sevdim, içinde rte var, öl de ölelim" diye sikimsonik benzetmeler yapanlar gitmez, "içinde rte var diye ertesi gün hapı içmiyorum" diye pankart taşıyan, başı türbanlı 17 yaşındaki kızın abisi, babası, içinde rte var diye ertesi gün hapı içmeden sabaha kadar sikiştiği erkek arkadaşı da gitmez. yine devleti kutsal sayan köylünün çocuğu gider. pisliklerinin üstünü örtmek için çıkardıkları savaşta, bu hiç bir şeyin farkında dahi olmayan garibanın çocuğu ölür, devleti kutsal sayan o dangalak cahil köylüde* yüksek savaş vergileri için eşek gibi çalışır, bu götümü kurtarayım dünya yansın fahişeliği, bu egodan sebep orospuluk dünya var oldukça devam eder.

  türkler çok zekiymiş.* savaş denilen şeyi 19. yy'da bıraktı zeki insanlar. bir birleriyle teyakkuz halinde bile ticaret yapan adamların çıkardığı savaşta, niye savaştığını dahi bilmeden bir birini öldüren fakir adamların neresi zeki olabilir? eğitimsizlik, cahillik, öğrenmemek tercihtir, mecburiyet değil. bu cahilliğe güvenenler çıkarır savaşı.

  savaş orospu çocukluğudur ve savaş diye cazgırlık yapanlarda*, savaş sayesinde hesap kapatmaya çalışanlarda orospu çocuğunun en önde gidenidir. her şeyin goygoyunu yapın savaşın goygoyunu yapmayın. at eti, it eti yemek zorunda kaldığınızda anlarsınız savaşın ne olduğunu. ertesi gün hapları, doğum kontrol hapları yasaklandığında, 3 çocuk için kanun çıkarıldığında, kadınlar damızlık yapıldığında, asker üretmek için eşcinsellik vatana ihanetle aynı suç sayıldığında, özgürlüklerin karneye bağlandığında, deva için aspirin dahi bulamadığında anlarsın savaşı.
 • isis come out from nowhere ,incredibly well armed and incredibly funded around 2 billion dollars and walking into towns and in ıraq ......

  david icke nin isid ile ve 3. dunya savasi ile alakali yaptigi konusma
 • çoktan gerçekleşmiştir. son 5 yıl içinde gerçekleşmiş çoğu olaydan herhangi biri, bundan 50-60 yıl sonra tarih kitaplarında "işte 3. dünya savaşı'nın başlangıcı bu olaydır." diye yazılacaktır. muhtemelen amerika yine savaşın sonunda dahil olacak ve yine amerika'nın katıldığı taraf galip çıkacaktır. muhtemelen almanya fiilen savaşmayacaktır.** türkiye ise müdahil olayım derken yerle bir olacaktır. kesinlikle emin olduğum tek şey ışid'in etkin rol oynayacağı. boşuna kurmadı büyük abiler bu ışid'i.