şükela:  tümü | bugün
 • büyük bir ekonomist ve sosyolog tarafından iddia edilen bir şeydir. biz sanki bilmiyorduk da belirttiğiniz için teşekkür ederiz. acaba moğolistan ve san marino'da etkileri nasıl olacaktır onu daha çok merak ediyorum.
 • allah'ın izniyle teğet geçecektir.
  (bkz: teğet geçer)
 • eger olursa, turkiyenin bu sefer notr kalmayi basaramayacagi bir savas olacaktir. bu durumda filler * * tepisirken, olanin turkiyeye olmasi muhtemeldir ki savasin ilk gunlerinde nukleer fuzelerin gecis guzergahinda bulunan turkiyeyi savas disi birakabilirler. cok guclu bir kara gucumuzun olmasi yeterli olmayacaktir. bu sebeble hava savunma sistemlerine oncelik verilmesi cok muhim mesele.
 • bu konuyu gelmiş geçmiş en büyük diktatör olan hitlerin bir sözüyle sonlandırmak isterim.

  "türkler öyle bir millettir ki, eğer saldırırsak tamamını yok etmemiz gerekir… yoksa 1 tane bile hayatta bırakırsak, yeni bir devlet kurar ve intikamını alır"

  evet belki çok zarar görürüz çok şey kaybederiz ama emin olun tekrar küllerimizden doğarız.

  bu milleti bu coğrafyadan söküp atmak niyeti tarihin her aşamasında olmuştur.

  diğer sorunlar gelir geçer düzelir bir şekilde.

  bize bişey olmasın.
 • savaşanların hiroşima gibi sivil yerleşimi hedef alıp almayacağına göre farklılık gösterecek zararlardır.
 • belki farkında değilsiniz ancak cia tarafından 15 yıl önce paylaşılan bir raporda 3. dünya savaşının bizim ana vatanımız türkiye coğrafyası üzerinde veya en iyimser ihtimalle yakınımızda bir yerlerde yaşanacağı rapor edilmişti.

  (bkz: ve şimdi haberler)

  (bkz: suriye)

  abd ve rusya resmen hasım durumdalar.

  (bkz: ırak)

  saddam devrildikten sonra sözüm ona ırak demokrasi ile yönetilen bağımsız devlet oldu ya, o yüzden amerika ve iran bu coğrafyada at oynatıyor.

  (bkz: türkiye)

  son bakınız benim ülkem, garip ülkem.

  haberler sona erdi, az sonra reklamlar.
 • 3. dünya savaşı türkiye'yi türk ve islam coğrafyasından koparmak ve izole etmek için başlayacaktır. buna emin olun. sonra da bu coğrafyaları parçalayıp yutarak genişleyecektir.

  bunu beceremezlerse yakında türkiye gene dünyadaki en önemli ilk beş ülke arasında olacaktır ve "dünya beşten büyüktür" sözünün gereği gerçekleşecektir.

  kader ağlarını nasıl örecek, ömrümüz varsa göreceğiz.