şükela:  tümü | bugün
  • stevie ray vaughan , gwen stefani ve benim dogdugum gun.
  • "tag der deutschen einheit"

3 ekim 1990'da
    federal almanya'nin(brd) alman halk cumhuriyeti'ni(ddr)
    ilhak ettigi günün bayrami.
  • doğum günüm
  • tam 3 yıl oldu. 3 ekim 2015 ,ilk görüştüğümüz ilk kez yüz yüze tanıştığımız gündü.

keşke o güne dönebilsek diyorum içimden her gün hem de.sürekli gittiğimiz yerlere gidiyor geçtiğimiz yollarda seni anımsıyorum.seni görememek çok acı veriyor,bir anda bir lafın geliyor aklıma duraklayıp kalıyorum.böyle zaman film şeridi gibi akıyor gözlerimin önünde.

gerçekten çok özlüyorum ben seni,sensizlik bu sefer gerçekten çok daha güçlü hissettiriyor kendini,sürekli sana bir şeyler anlatmak istiyorum içimden.ama olmuyor işte.

artık buraları da okumuyorsun biliyorum,bunu neden yazıyorum onu da biliyorum,ama seni görmeye çok kısa bile olsa görmeye inanılmaz ihtiyacım var.

gelmeyeceksin bu sefer de belki de işin olabilir,ama seninle yeniden tanışabilmeyi,senin benimle yeniden tanışmanı, o günleri geri getirmeyi çok isterdim.

yarın akşam 8,30 gibi acıktım'ın üst katında olacağım,gelmeyeceksin biliyorum ama yine de orada olacağım işte.normalde biz harabe'de buluşmuştuk ilk ama ben acıktım'ın yerini hep ayrı tutuyorum kendimde :))
  • belki güzel şeyler olabilir dediğim bir gün olur, ya da temennim o!
  • doğum günümdür, ve bu anlamlı günde yazarlığımın onaylandığına dair mailin gelmesiyle günün en güzel hediyesidir, teşekkürler
  • francis of assisi’nin 1226 yılında öldüğü gün.