şükela:  tümü | bugün
 • duyar kastığını zannedip sözlükte salaklarca paylaşılan görüntülerdir. adamlara propaganda yaptırdıklarının farkında değiller. madem savaşın, ölümün çirkin yüzünü göstermek istiyorsunuz, o zaman dağda gebertilen köpeklerin leşlerini paylaşın
 • bu tip pkk terör örgütünün propaganda görüntülerini yaymakla memlekette neler olduğunun farkına varın alt mesajı ile memlekette pkk terör örgütünün nasıl kalleşçe askerlerimizin yaşamlarını sonlandırdığını zaten biliyoruz kardeş emin ol bu topraklarda yaşayan bir çok insanda biliyor. pkk propaganda görüntülerini yaymakla pkk terör örgütünün şehirlerde ve kırsalda yaptığı terör eylemlerini sende digital platformlarda yapıyorsun bu görüntüleri paylaşarak. sen ya bunun farkında değilsin ya da bilerek ve isteyerek bir terör örgütünün terör eylemine çanak tutuyorsun terör eylemi görüntülerini paylaşarak.
 • göz göre göre mehmetçiklerin ölüme gittiği bir başka video.
  açın bakın, youtubeda bu gerilla tv denen şerefsiz ordusunun kanalında onlarca böyle video var.
  kenarları toprak olan yola bombayı döşe, sonra çık bi hakim tepeye, araçların geçişini bekle ve patlat.
  göz göre göre ölüme gidiyo bu askerler. sürekli aynı senaryo. yazık günah be.
 • aslan gibi delikanlıların karşısına çıkmaya cesaret edemeyen uzak mesafeden korkakça kayıt yapan götü boklu orospu çocuklarının çektiği görüntülerdir.
 • türk basınında ve televizyonlarında yayınlanması gereken görüntülerdir.

  yayınlansın ki her gün en az 4-5 şehit vermek nasıl oluyor görsün bu halk. sanıyorlar ki b-4-1, o2, o4, öç, öç, öç yapılıyor ve sıradaki raunda geçiliyor.

  işte gerçekler. kuru vatanseverlik ve milliyetçilik yapmaya devam edin siz. evlatlarımız, abilerimiz, kardeşlerimiz, eşlerimiz, ne olduğu 30 küsür yıldır belli olmayan bir savaştan parça parça geliyor tabut içinde.

  bakın ve görün, sonra siyaset yapın.
 • asıl açıklaması "götümüz yemedi karşılarına çıkamadık o yüzden bomba koyduk" olması gereken görüntülerdir.

  kahpe olmak böyle birşey işte.

  edit: ayrıca süper strateji dehalarını da ortay çıkarmıştır. gerçekten hiç bilmiyorduk çok güzel anlattın bravo.

  biz çözüm bulunmasın demedik. göte göt dedik.
 • pkk'nın iğrençlikler silsilesinden yalnızca biri olan görüntülerdir.

  bu amına koduğumun yolunda belki otuz yılda bine yakın şehit verdik. her defasında aynı tuzaklara neden düşülüyor, bunu teknik açıdan sorgulamak ve en akılcı tedbirler ne ise ivedilikle devreye sokmak lazım. kadercilikle kotarılabilecek bir şey değil bu. bu yolda her hafta bir eyp bulunuyor, yani artık her ne yapılması icap ediyorsa yapılsın, her gün kırılmaktan usandık.
 • maalesef kaçırdığım görüntü. böyle görüntülere kızanlara anlam veremiyorum. pkk'nın nasıl bir bela olduğunu bu millet anlasaydı, terör konusunda uygulanan saçmasapan hükümet politikalarının karşısında dururdu diye düşünüyorum. dolayısıyla bir an önce herkesin gerçeklerin farkına varıp, bir türlü terörü bitiremeyen yöneticilere bir dur demesi lazım.