şükela:  tümü | bugün
 • rezalet senin bineceğin uçağı bile bulamaman.
  senin kadar saftirik biri nasıl onemli bir toplantıya katılabilir, asil rezalet bu bence.
  rezalet puanım: 0
 • olmayan rezalet. yazar yurtdışına çıkacağını özellikle belirtmek istemiş, tebrikler şengen vizeli!
 • denk geldiğin koltuk boştuysa herhalde, arada kaynamışsın. hergün kaç bin biletin detaylarına bakan memurun dalgınlığı olmuş, uçuşa bakmadan isme bakmıştır.* asıl şans senin kendinin zannederek oturduğun koltukta oturması gereken yolcu olmaması. işte buna gülerim.*

  yalnız hosteslerin "yanlış uçağa binmişsiniz" demek yerine "vizenizle ilgili bir sıkıntı çıktı" demesi hoş olmamış. ne o öyle fakir gibi, business uçan yazara yakışmaz. ama 5 yıllık şengen'i olan adama* da söylenir mi bu kardeşim?*

  rezaletten ziyade; (bkz: yaran olaylar)
  illa puanlayacaksak 3.8
 • o kadar önemli bir toplantıysa eminim diğer katılımcılar da senin kadar akıllıdır ve yanlış uçağa binmişlerdir. bir araya gelemezsiniz siz. toplantı iptal yani. hem bir araya bile gelmeyi beceremediğinize göre de çok önemli bir toplantı değilmiş demek ki. salla. git evine uyu.
 • adam kevin mccallister cikti.

  (bkz: home alone). e sen daha ucagi tutturamamissin...
 • vizeyi problem gibi göstererek diğer yolculara güvenlik açığını fark ettirmeden profesyonelce kriz anını atlatmalarından mütevellit havalimanı personelinin takdir edilmesi gereken rezalet gibi olmayan rezalet.

  benim başıma gelse ölene kadar sır olarak kalır bu mallığım, insanoğlu başlık açıyor.
 • iyi ki uzun değilmiş. gerçek bir rezalet için ayıracağım okuma süresinin çok altında bir süre çaldığından affettim.

  https://m.youtube.com/watch?v=8144l37gs-c
 • yoğunluktan dolayı uçuş numarası kontrolünde olay atlanmıştır. iki uçuşta da schengen vizesi kontrolü yapıldığı için vize önemsenmiştir. yolcular uçağa geçtikten sonra sistemdeki boarding'de hata çıktığı için yolcu tespit edilip uçaktan alınmıştır. yanlış yolcu denmemesinin sebebi uçuş ekibini de telaşlandırmamaktır aynı zamanda.

  beş senelik schengen vizesini övmek yerine biniş kartında "kapı numaranızı ekranlardan takip edin" yazısını okumasını önerdiğim yolcu başına gelen olmayan rezalettir. hep diğer insanlar hatalı zaten, hangi uçağa bindiğinin farkında olmayan sen gibiler değil.
 • arkadaşın rezalet olmayan başlığına lafı sokan çıksın, başlık şişme yaptı!

  kaldı ki , bu sevimli, dalgın arkadaşa şirketi yurtdışında iş emanet edip, memleket dışına gitsin, diye para veriyor. sonra da ekonomi neden gelişmiyor? neden işsiz sayısı çok?
  normalde bu adamın, bir çok aklı ondan daha iyi çalışanın yazdığı başlıklar altında işsizken oturup, yazı yazması lazımdı.

  dünya bizim düşündüğümüzden daha ciddiye alınacak bir yer değil bence.